-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotka tn 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Rullmaterjal, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Üürile anda hubane ja valgusküllane 1-toaline korter Kristiine keskuse lähedal.

KORTER
Hubane ja valgusküllane 30,1 m² suurune korter on renoveeritud 2021. aastal ja asub viiekordse maja kolmandal korrusel. Avar planeering ja suured, Kotka tänava poole vaatavad aknad toovad mõnusa päikesevalguse tervesse korterisse.
Korteris on lai voodi koos mahuka panipaigaga, nurgadiivan ja riidekapp. Köögis on korralik köögimööbel koos pliidi, ahju ning külmikuga. Pliidi kohal on valgustusega kubu. Lisaks on korteris pesumasin. Esikus olemas nii jalanõude kapp, riiul kui ka riidenagi.
Üürile lisanduvad kommunaalkulud on soodsad: suvel 45 eurot, talvekuudel sõltuvalt talvest ja kasutamisest 95-150 eurot.

MAJA
Majas on renoveeritud nii küttesüsteem, elektrijuhtmestik, püstakud kui ka katus. Ühistu on aktiivne, mistõttu suvel on muru kenasti niidetud ning talvel sõiduteelt lumi lükatud. Parkimiseks on kaks võimalust. Maja ees asuvas parklas on parkimine 5€/kuu püsitasu numbrimärgi alusel, maja kõrval asuvas külaliste parklas on parkimine tasuta nii sinule kui külalistele.

TARISTU JA TRANSPORT
Korter asub Kristiine linnaosas, väga heas piirkonnas. Käeulatuses on Kristiine Keskus ja Lilleküla staadion, koolid, lasteaiad ja söögikohad. Lisaks bussidele (23 ja 67) on jalutuskäigu kaugusel Lilleküla rongijaam, olemas on kergliiklusteed. Kesklinn on vaid 10 minuti kaugusel!

HIND JA TASUMINE
Lepingu sõlmimisel tasuda ühe kuu ettemaks, ühe kuu üürisumma suurune deposiidimakse ja maakleritasu ühe kuu üürisumma suuruses. Maakleritasule lisandub käibemaks.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler