-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780

Lisainfo

Kirjeldus

AVAR MEREVAATEGA KORTER TALLINNA KESKLINNAS

NB! Kõikides tubades lihviti ja värviti üle parkettpõrandad

– Uus maja, ehitatud 2005 a

– Valgusküllane ja avar korter pindalaga 93,7 m2

– Mugav asukoht kesklinnas

– Korter on heas seisukorras

– Avatud köök

– Köögimööbel ja tehnika

– Vannitoas põrandaküte

– Ühistransport: tramm, buss

– Lähedal on suured kaubanduskeskused: Stockmann, Viru Keskus, Solaris

– Lennujaamani autoga 10 minutit

– Sadamani autoga 5 minutit

NB! Koduloomad ja suitsetamine pole korteris lubatud.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna, ühe kuu üürisummas tagatisraha, ühe kuu üürisummas maaklertasu.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.