-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lüüsi tn 4
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224

Lisainfo

Mööbel, rõdu, avatud köök, pakettaknad, panipaik, lift, köögimööbel, internet, kaabel tv, rullmaterjal, dušš, pesumasin, vann, soojustagastusega ventilatsioon, sundventilatsioon, kaabeldus olemas.

Kirjeldus

Kadrioru lähedal Sadama asumi uuselamus (Uus- Hollandi uuselamute piirkond) pikaaegsele üürile anda kompaktne 3-toaline rõduga korter koos parklakoha ja panipaigaga korterelamu maa-alusel korrusel.

Vanalinna ja Kadrioru vahel Sadama asumis paiknevas Uus-Hollandi elurajoonis on ühendatud kesklinna mugavus, kaasaegne arhitektuur ning privaatne elukeskkond.

Elamu paikneb Reidi teest eemal ja maja ees asuv haljasala-park pakub majale sobivat privaatsust.
Kõik eluks vajalik on käe- jala juures: koolid, lasteaiad, ühistranspordpeatused, kaubanduskeskused, restoranid ja kohvikud. Reidi tee mereäärne jalakäijate promenaad, jalgrattateed ja pargiribad koos puhkealadega asuvad vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

ELAMU. KORTER:
Kaasaegsele korterelamule omaselt on majas soojustagastusega sundventilatsioon ja radiaatorite vaba vesi- põrandaküte. Parkimiseks ja esemete hoiustamiseks panipaigas on hoone maa- alune korrus, kuhu pääseb mugavalt liftiga. Laste mänguväljak paikneb turvaliselt uuselamute vahelises avaras sisehoovis.

Korter asub elamu 1.korrusel ja aknad avanevad haljasala-pargi poole (põhja suund) ning maja küljele (lääne suund). Köök- söögitoa tsoon on elutoast osaliselt eraldatud seinaga, mis annab mõlemale ruumile privaatsema kasutuse. Köögist pääseb rõdule. Elutoas ja söögitoas on maast-laeni aknad, mis annavad juurde avarust ja tagavad piisava loomuliku valguse.

Korter üüritakse välja möbleeritud kujul:

Elutoas diivan, diivanilaud, televiisor, kummut.
Köögis köögimööbel ja – tehnika: klaaskeraamiline pliidiplaat, elektriahi, väljatõmbekubu, nõudepesumasin, külmkapp sügavkülmikuga, söögilaud ja toolid.
Magamistoas kaheinimesevoodi ja kummut.
Lastetoas kahekohaline narivoodi, kummut, riidekapp (lastetuba on võimalik kohandada töötoaks).
Vannitoas vann, vannitoamööbel, pesumasin, tualett.
Esikus kummut ja riidenagi.
Avaras vannitoas on vann ja wc, vannitoakapp ning pesumasin.

Enamus korteri aknaid asetsevad põhja suunas, mistõttu korteris ei lähe kuumal suvepäeval liiga palavaks.

PANIPAIK. PARKLAKOHT:
Korteri juurde kuulub hoone maa-alusel korrusel panipaik ja kindel parklakoht.

Igakuisele üürisummale lisanduvad kõrvalkulud (kommunaalarve). Telekommunikatsioonilepingud sõlmib üürnik iseseisvalt ja enda kulul, ning tasub osutatud teenuste eest otse teenusepakkujale.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb üürnikul tasuda esimese kuu üürisumma, tagatisraha (kuu üürisumma) ja lepingutasu (kuu üürisumma, millele lisandub käibemaks).

KODULOOMAD EI OLE LUBATUD!

Korter on vaba!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224