-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Leete tn 7a
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 89976, kinnisvara hindaja, EKHÜ liige

Lisainfo

.

Kirjeldus

Eraldi kinnistul asuv maja osa. Naaberkinnistul asuv maja pool on renoveeritud.
Praegusel hetkel on paarismaja osas suletud netopinda ca 80 m², kuid naabermaja on renoveerimise käigus laiendatud 130 m²-ni ning laiendamisvõimalus on olemas ka siin. Laiendades elamut kuni 33% ulatuses arhitektuuriliselt olulisi muudatusi tegemata ei ole vajalik taotleda ehitusluba. Piisab ehitusteatisest ja projektist.

Majas on tsentraalne vesi ning tänaval on välja ehitatud liitumispunkt kanalisatsiooni jaoks. Majas kanalisatsioon hetkel puudub. Elektriliitumine olemas.

Kinnistu suurus on 642 m² ning tänu maja paiknemisele krundi ühes servas on maja juures piisavalt suur õueala, kus suvel mõnusalt aega veeta. Hoovis on ka vana saunamaja, mis on samuti võimalik kasutusele võtta taastades sauna või siis muutes selle suvemajaks, grillkojaks vms.

Fotode juurde on lisatud praegused maja plaanid ja ka väljavõte ümberehituse eskiisprojektist. Sealt on näha üks võimalikest ruumilahendustest renoveerimisel, millega suureneb suletud netopind 101,7 m². Samas saab ka täiesti oma maitse järgi ise projekteerimise ja renoveerimise käigus uue ruumilahenduse kujundada.

Maja juures on vaikne vaatamata raudteede lähedusele (vt lisatud müraandmete kaart). Leete tänav on ühesuunaline ja suhteliselt vähese liiklusega.

Täiendava info saamiseks võtke ühendust ja lähme vaatame koos selle võimalusterohke maja üle!

Arik Piirisild
Kinnisvara vanemmaakler, tase 6
Kinnisvara hindaja, tase 6

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 89976, kinnisvara hindaja, EKHÜ liige