-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/739
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lastekodu tn 31/1 // Odra tn 6
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905

Lisainfo

Pakettaknad, internet, dušš, soojustagastusega ventilatsioon, kaabeldus olemas.

Kirjeldus

MAJA

Arhitekt Martin Aunini poolt visandatud Odra arenduse majad (Merko) valmisid 2023 aastal ja koosnevad kolmest elu- ja äripindadega hoonetest. Selle arenduse haljastatud sisehoovis asub laste mänguväljak ja erilahendusega puhkealad.
Kolmel majal on ühine maa-alune korrus, kus asuvad parkimiskohad ja hoiuruum jalgratastele. Mugava ja kiire liikumise tagamiseks on hoone trepikojas lift.

EHITUS

Hoonetes olevad vahelaed on valdavalt õõnespaneelidest ja välisseinad kolmekihilisest raudbetoonpaneelidest. Helipidavuse tagamiseks on kõik korterite vahelised seinad ja kandvad siseseinad 200 mm paksustest monteeritavatest betoonelementidest. Hoonete ühine maa-alune osa on monoliitsest raudbetoonist.
Kesklinnale omase tänavamüra summutamiseks on korteritel kolmekihilised puit-alumiinium aknad.
Maja on ühendatud Utilitase kaugküttevõrguga ning Tallinna linna vee- ja kanalisatsioonivõrguga. Elektri- ning veearvestite näidud võetakse kauglugemise teel. Selles kodus on vesipõrandaküte, mis tagab korteris rohkem vaba ruumi kui radiaatorküte. Korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioonisüsteem kindlustab kvaliteetse õhuvahetuse.

TARK MAJA

Müüdav kodu on varustatud targa kodu lahendusega, mille abil saab juhtida korteri sisekliimat ja videofono nii korterisiseselt monitorilt kui ka internetipõhiselt läbi nutiseadme. Sisekliima juhtimine hõlmab ruumide kütet ja ventilatsiooni. Ventilatsiooni reguleerimine toimub korteripõhise CO2 anduri või käsitsi valitud režiimi järgi. Lisaks võimaldavad targa kodu lahendused ka elektrinäitude ning sooja- ja külma vee näitude jälgimist.

PARKIMINE

Parkimine tänaval.
Panipaika korteri juurde ei kuulu.

ASUKOHT

Maja asub logistiliselt mugavas asukohas südalinna, kesklinna ja Kadroru austajatele. Kaubandus, kohvikud ja restoranid on kõik lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Lennujaam ning sadam asuvad mõne kilomeetri ja Tallinna Bussijaam lausa mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Rattateed ja ühistranspordi peatused pakuvad head alternatiivi liikumiseks.

NB! Korter ostetud firma nimele ja hind sisaldab käibemaksu.

Helista ja küsi lisa!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905