-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755

Lisainfo

Kirjeldus

Uue Maailma vaikses sisekvartalis, Komeedi ja Koidu tänava nurgal paistab teiste seast silma üks erilise arhitektuuriga maja. Siin ootab uusi elanikke suure pindala ja väga hea planeeringuga unikaalne 1-toaline korter. Akendest avanevad vaated üle naabermajade piirkonna. Korteris on tõesti mõnus elada!

Korter asub maja 1.korrusel. Kuna tänav on vähese liiklusega. Meeldiv vaade ümbruses ja seda Tallinna kesklinnas!

Korteri planeering vajab eraldi äramärkimist. Korteris on eraldi ruumikas avar esik, suur vannituba, eraldi köök. Elutuppa lisavad veelgi avarust kolm akend. Korteri planeering võimaldab soovi korral vahetada magamisvoodi suurema vastu.

See valgest tellisest L-kujuline kortermaja on üks vähestest 90ndate Eestis valminud majadest. Oma huvitava arhitektuuri ja kasutatud materjalide poolest paistab Komeedi 5 kortermaja eriliselt silma teiste Uue Maailma piirkonna hoonete seast. Parkimine on vaba kasutusega maja ees kinnistul või kesklinna tsoonis elaniku kaardiga tänaval.

Maja asub vaikses sisekvartalis, ent on ometi olulistele transpordisõlmedele lähedal. 200 meetri kaugusel asub ühistranspordipeatus „Koidu“, 500 m kaugusel Kristiine Kaubanduskeskus. Vabadusele väljakule ja Vanalinna on kõigest 15 minutit jalutamist!

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üürisummas deposiiti, ühe kuu üür ettemaksuna, 1 kuu üürisummas maaklertasu.

Lisainfo:
anton.novikov@pindi.ee
+372 53737111