-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Tallinn, Kesklinn, F. R. Kreutzwaldi tn 13b
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sileplekk, boiler, dušš.

Kirjeldus

Oled unistanud eraldatud elamisest kesklinnas? Soovid, et naabrite televiisori müra või vali vaidlus sinuni ei kostuks? Siis oled tulnud õigesse kohta, sest see on pakkumine just sinule!

Maja vajab kahtlemata remonti, kuid hea visiooniga inimene saab sellest tõelise pärli keset linna.

HOONE
~35 m² 1-toaline elamine koos eraldatud köögiosaga. Ühest küljest avanevad maast-laeni klaasuksed. Hoone kandeseinad on tellistest ning lagi betoonblokkidest. Lisavalgust pakub ka olemasolev katuseaken.
Lisaks wc ning pesemisvõimalus duši näol. Vannitoas on olemas pesumasin.
Ruumide kütmiseks kasutatakse õhk-õhk soojuspumpa, mis paikneb hoone seinal. Soojuspump on töökorras ning mõni aasta tagasi uuendatud.

Maa-ameti andmed:
Sihtotstarve: Elamumaa 100%
Pindala: 76 m²

Ehitisregistri andmed:
Peamine kasutamise otstarve: 12744 Elamu, kooli vms abihoone
Ehitise ametlik nimetus: garaaž

————————————————————————————————————————-

KÕIK, MIDA SA VAJAD ON PINDI KINNISVARA.
OLEME SINU JAOKS OLEMAS KÕIKJAL ÜLE EESTI.

VAHENDAMINE
Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima kinnisvarabüroona Eestis oleme esindatud 18 linnas.

HINDAMINE
Kinnisvara hindamisega tegeleb meil iga päev üle 25 hindaja üle Eesti.

HALDAMINE
Pindi Kinnisvarahaldus on alates 2001. aastast Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu liige ning meil on kinnisvara haldus- ja hooldusteenuse pakkumiseks vajalikud sertifikaadid. Teie vara saab asjatundlikult hoitud ja hooldatud ning selle väärtus aja jooksul ei vähene, vaid kasvab

JURIIDILINE NÕUSTAMINE
Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes lahkesti abiks.
Täpsemalt loe ja võta ühendust: www.pindi.ee

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler