-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Astangu tn // Jalami tn 18//20//1
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905

Lisainfo

Maa-alune garaaž, rõdu, avatud köök, pakettaknad, panipaik, custom_field_advert_additional_info_water_lake, internet, dušš, sundventilatsioon.

Kirjeldus

MÜÜA KENA VAATEGA METSALE 3-TOALINE KORTER HAABERSTIS!

Kena vaatega metsale müüa 3-toaline korter Haaberstis!

OMADUSED

Kaks parkimiskohta (üks maa-aluses ja üks maja ees õues)
Panipaik
4,39m2 õhtupäiksepoolne rõdu
Kõrged laed
Suur ja mahukas garderoob esikus
Magamistuba koos walk-in garderoobiga mööbliga

MAJA

Maja ehitatud 2021. aastal. Tänavad on asfalteeritud, valgustatud ja tõkkepuuga eraldatud. Lisaks on hoovis mänguväljak, puhkeala grillimise võimalusega ning eraldi ruumid vankrite ja jalgrataste hoiustamiseks.

ASUKOHT

Aurora Nova on unikaalse park-hoovialaga 2021. aasta kevadel valminud arendus looduskaunis piirkonnas, Harku järve lähedal, Haabersti linnaosas.
Piirkonda iseloomustavad vaikus ja rohelus, samas kiire ja mugav ühendus kesklinnaga.

Aurora Nova teeb tõeliselt unikaalseks sisehoovis asuv suur privaatne roheline park-õueala, kus on puhke- ja aktiivse ajaveetmise alad nii täiskasvanutele, noortele, väikelastele kui ka lemmikloomadele. Õuealal on mänguväljak liivakasti ja ronimisaladega eri vanuses lastele ning puhkeala lapsevanematele, rohelusega ümbritsetud grillinurgad ja piknikualad, minirulapark ja noorteala, korvpalli- ja jalgpalliplats.
Maja vahetus läheduses on pikk kaasaegne kergliiklustee. Kõrvalasuv mets ja liivarannaga järv pakuvad kogu perele aasta ringi võimalust teha sporti ning veeta aega looduses.
Lisaks on lähiümbruses mitmed koolid (Järveotsa Gümnaasium, Õismäe Gümnaasium ja Õismäe Vene Lütseum) ja lasteaiad (Järveotsa lasteaed, lasteaed Sinilill, lasteaed Pääsusilm). Lähim toidupood on Astangu Rimi.
Bussipeatus maja juures.

Ümbruskond on väljakujunenud taristuga elukeskkond, mille ümbruses asuvad paljud kaubanduskeskused, söögikohad ja vaba aja veetmise võimalused. Läheduses on Harku järve liivarand, terviserajad, mitmed koolid ja lasteaiad. Piirkond on pidevas arengus.
Ühistranspordiühendus on mugavalt tagatud bussiliiniga.

Meeldivalt rahulik ja turvaline paik elamiseks kõikidele.
Siin on olemas kõik vajalik hubaseks ja dünaamiliseks eluks.

Kui soovite lisainfot või korteriga tutvuma tulla, võtke julgelt ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905