-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Kingu tn 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Mööbel, keldrikorrus, kinnine hoov, rõdu, avatud köök, pakettaknad, garaaž, internet, kivi, saun, dušš, vann.

Kirjeldus

ELAMU

1995.a. püstitatud kivimaja on kahekorruseline, millel on lintvundament ja kivikattega viilkatus.

Vahelaed rajatud betoonpaneelidest. Hoone välisseinad on laotud tellistest. Seina paksuseks koos 14 cm mineraalvatist soojustusega 51 cm.

Majal on kõik vanad puitaknad vahetatud plastikraamidel pakettakende vastu. Eluruumides laudpõrandad, elutuba, köök, esik ja tuulekoda on plaaditud.

Maja suletud netopind on 359,9 m² (koos keldriga), köetav pind 224,3 m².

PLANEERING

Hoone esimesel korrusel paikneb tuulekoda, esik, avar elutuba avatud köögiga, kaks magamistuba ja duširuum/wc ning puuküttega saun. Lisaks suur rõdu, kuhu pääseb nii köögist kui saunast.

Teisel korrusel on avar trepihall, kolm magamistuba, vannituba ja kaks rõdu.

Keldrikorrusel majapidamis – ja duširuum, wc, kaks garaažiboksi, abiruumid ja tehniline ruum.

TEHNOVÕRGUD JA KÜTTELAHENDUS

Majas on tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, elektrivõimsus 3×25 A. Elamu põhiküte on vesipõrandaküte õhk-vesi tüüpi soojuspumba baasil. Lisaks võimalik kasutada ka lokaalset keskkütet vedelkütusel. Olemas ruumipõhine temperatuuri reguleerimise võimalus. Elutoas ahi ja teisel korrusel kamin. Kiire internet läbi valguskaabli.

KINNISTU

Elamu asub vaikses umbtänavas. Krunt on hooldatud, piiratud aiaga ja kergelt reljeefse pinnaga. Kinnistul kõrghaljastus (peamiselt männid ja viljapuud)

ASUKOHT

Hea asukoht – Saku alevikus on kõik eluks vajalik. Läheduses bussipeatused, kauplused, lasteaiad, Saku Gümnaasium, Saku valla spordikeskus (ujula, murustaadion, jõusaal, välijõujaam jne) ja Saku rongipeatus.
2025. aasta suveks valmib aadressile Traani tee 1 Saku Gümnaasiumi uus õppe- ja spordihoone, kergejõustikustaadion, jääväljak ja erinevad välialad.

Helistage ja küsige lisainfot.

——————————————————————————————————————————————————-

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583