-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla, Jänese tee 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666

Lisainfo

Pakettaknad, kõrged laed, planeering läbi mitme korruse, panipaik, toad eraldi, garaaž, kinnine hoov, terrass, garderoob, custom_field_advert_additional_info_water_lake, custom_field_advert_additional_info_water_other, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Projekti koduleht: www.uuesalumajad.ee

Majaosa suletud netopind 152,5 m² millele lisandub terrass 26 m², isikliku aia-ala suurus on 2691 m² – mis teeb sellest majaosast suurima krundiga müügis oleva maja Uuesalus!

Maja valmib 2024 suvel.

KOMMUNIKATSIOONID
PÄIKESEPANEELID 4,5 kW
KÜTE Maasoojuspump
VENTILATSIOON Soojustagastusega sundventilatsioon
VESI JA KANALISATSIOON Tsentraalsed, kaugloetava arvestiga
ELEKTER 20A
ENERGIAKLASS A

KONSTRUKTSIOONID

VUNDAMENT
Lintvundament
VÄLISSEINAD
Bauroc Classic plokk
VAHESEINAD
Metallkarkassil kips, niisked ruumid kiviseinad
SISESEINAD
Metallkarkassil kips, niisked ruumid kiviseinad
VAHELAED
Raudbetoon
KATUS
Profiilplekk
AKNAD
Kolmekordse klaaspaketiga plastikaknad

Uuesalust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas. Logistiliselt hea asukoht, kaunis keskkond ja kokkuhoidev kogukond kirjeldavad suurepäraselt paika, kuhu rajada oma perele uus kodu. Uuesalu asub Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, eemal suurtest magistraalteedest, samas linnale lähedal. Külas on olemas kergliiklusteed, võrkpalli- ja korvpalliplats, kaks mänguväljakut lastele, samuti kaks kelgumäge. Küla keskel asuval Liivajärve puhkealal on väike järveke koos rannaribaga.

Lasteaed ja kool
Külas on kolme rühmaga Uuesalu lasteaed. Lähimad koolid on Järveküla kool ning 2020.a. avatud Kindluse kool. Kooli saab külast mugavalt bussiga.

Kogukond
Külas on kokkuhoidev ja sõbralik kogukond. Tegutseb aktiivne külaselts ja naabrivalve. Korraldatakse traditsioonilisi ühisüritusi.

Ühistransport
Uuesalu küla teenindab bussiliin nr 162.

Müügitingimused
Broneerimisleping
Soovi korral on võimalik üheks kuuks sõlmida broneerimisleping. Broneerimistasu on 3000 eurot. Broneerimislepingu kehtivuse ajaks peatab müüja korteriomandi avaliku müügi, et ostjal oleks võimalik leida ostu finantseerimiseks vajalikud vahendid. Kui ostjal on müügilepingu sõlmimiseks vajalikud vahendid kohe olemas, ei ole tarvis broneerimislepingut sõlmida.

Võlaõiguslik müügileping
Kui korteriomand ei ole veel valminud, sõlmitakse esmalt notariaalne müügileping, milles lepitakse kokku täpsed müügitingimused. Võlaõigusliku müügilepingu sõlmimisel tasub ostja minimaalselt 10% ostuhinnast. Kui eelnevalt on sõlmitud ka broneerimisleping, siis selle alusel tasutud 3000 eurot arvestatakse 10% sisse.

Omandi üleandmise asjaõigusleping
Kui korteriomand on valminud, sõlmitakse notariaalne omandi üleandmise asjaõigusleping ning ostja tasub ülejäänud osa ostuhinnast.

Müügihind sisaldab:
+ Korteriomandit ja selle juurde notariaalse kasutuskorra alusel määratud osa kinnistust
+ Korteri siseviimistlust vastavalt siseviimistluse standardpaketile
+ Liitumisi tehnovõrkudega (vesi ja kanalisatsioon, elekter)
+ Liitumisvalmidust kaabelsidega (hind ei sisalda liitumistasu)
+ Kahte parkimiskohta
+ Käibemaksu

Müügihind ei sisalda:
– Lepingu sõlmimisega seonduvaid kulusid, nt riigilõivud ja notaritasud (tasub ostja)
– Mööblit (v.a. siseviimistluse standardpaketis sisalduv santehnika)
– Side- ja valveteenustega liitumise liitumistasud

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666