-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Vägeva tee 30
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Internet, kivi, saun, wc ja vannituba eraldi, dušš, sundventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müügile on tulnud 5-toaline paarismaja osa Vägeva teel Peetri alevikus.

MAJA

2-korruseline paarismaja on ehitatud 2008. aastal, suletud netopinda on 146,4 m². Majas on 5 tuba, kohtkindla mööbli ja tehnikaga köök, terrass esimesel korrusel ja rõdu teisel, saun, mitu WC-d ja duširuumi. Suurde elutuppa 1. korrusel võimalik paigaldada kamin. Kahe majapoole vahel on uue, säästliku gaasikatlaga (garantii kehtib!) tehnoruum, mis lisaks soodsatele kasutuskuludele (suvel 60-70 €, talvel kuni 300 €) tagab, et naabrid teineteist ei kuule. Ehk tegemist ei ole tavalise sel ajal ehitatud paarismajaga Peetris, vaid selle tüübi suurema, uhkema ja privaatsema esindajaga.

Paarismaja sobib nii elumajaks kui kasutamiseks äripinnana. Maja teises pooles asub tuntud ja populaarne ilusalong “Josephine”, müügile tulevas osas tegutses lastehoid. Võimalik sarnase tegevusega jätkata, aga miks mitte hoopis midagi teistsugust käivitada. Või siis alumine korrus äritegevuseks jätta, ülemist aga eluruumidena kasutada – võimalusi on palju.

Paarismaja on väljast korralikult renoveeritud paar aastat tagasi, seest vajab müügis olev osa värskendamist – pahtel, värv ja värvirull võiksid uuele omanikule tuttavad olla või võiks ta tunda inimesi, kes selliseid keerulisi vahendeid varem näinud ja kasutanud on. Ka terrassilauad vajaksid vahetamist, hiljemalt tulevikus.

Kaksikelamu sektsiooni ees, katuse all, on parkimiskoht kahele autole, lisaks mahub parkima teele õuealal ja tänaval värava ees. Majaosale kuuluva õueala suurus on ca 700 m², täna on see omakorda jagatud kaheks.

INFRASTRUKTUUR JA TRANSPORT

Juurdepääs Vägeva teele on otse Tartu maanteelt, teisest mahapöördest pärast kiirtee algust. Jalutuskäigu kaugusel asuvad Peetri Lasteaed-Põhikool ja raamatukogu, Peetri Keskus, kus on Coop Konsum, toitlustus-ja spordiettevõtted, perearstikeskus, hambaravi ja apteek. Mõne sammu kaugusel on Peetri (vana) park, veskis tegutsev uhiuus restoran “Mulino” ning kaugel ei ole ka Peetri kõrts või Selver.

Bussid sõidavad nii Vana-Tartu maanteel kui läbi Peetri, lähim bussipeatus on samuti Vägeva teel ca 140 m kaugusel. Isikliku autoga on Tallinna kesklinn veerand tunni kaugusel. Mujale sõites saab ringteed kasutades vältida linnaliiklust ja tipptunni ummikuid ning jõuda kiiresti ja muretult igasse sihtkohta.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler