-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Tuleviku tee 10/1
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Internet, rullmaterjal, konditsioneerimisega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Büroopind asub kolmandal korrusel vaatega Tartu mnt poole. Põrandal on täispuidust parkett ja seinad on värvitud. Ruumis on maast laeni aknad, ruumides on palju valgust. Koritori peal on ühiskasutuses köök ja eraldi meeste ja naiste wc.
Hoone info:
– büroo viimistlus heal tasemel.
– valgusküllased ruumid
– ventilatsioon jahutusega
– Gaasikatel keskküttesüsteemiga

Maja ees ning hoovis asub töötajatele, klientidele ja külalistele mõeldud tasuta parkla. Juurdepääs kinnistuni on mööda asfaltkattega teed.
.
Asukoha info:
Logistiliselt väga hea asukoht – lähedal on ühistranspordipeatused, Selveri Kaubanduskeskus, Tallinna Lennujaam ja palju tuntuid ettevõtteid. Ärihoone on Tartu mnt nähtav ja asub väga prestiižikas asukohas Peetri asumis.

Ruum 312

Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler