-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Sõnajala tee 1/2
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, maakler

Lisainfo

Mööbel, avatud köök, pakettaknad, panipaik, köögimööbel, rõdu, internet, rullmaterjal, dušš, vann, soojustagastusega ventilatsioon, kaabeldus olemas.

Kirjeldus

Avar, suure magamistoaga, 2-toaline korter, 56,5 m², rõdu 2,8 m2 . Korteris on samuti suur vannituba, kus on olemas nii vann kui dušš.

Populaarses Käokella elurajoonis, Järvekülas on saadaval veel viimased korterid.

Järveküla on kiiresti arenev piirkond, kus vaikusest ja puhtast õhust pakatavas kodupaigas kohtuvad uue aja mugavused puhta looduse ja turvalise elukeskkonnaga. Läheduses on Kindluse, Järveküla ja Peetri kool, Aruheina ja Järveküla lasteaed. Ühendus linnaga on hea, kool ja lasteaed on kiviviske kaugusel.

+ hoone energiaklass on A
+ päikesepaneelid katusel
+ mugav ja säästlik vesipõrandaküte ruumipõhise temperatuuri reguleerimise võimalusega
+ korteris on oma soojustagastusega ventilatsiooniseade, mis tagab energiasäästlikuma ekspluatatsiooni ning hea ja kvaliteetse sisekliima
+ kolmekordse klaaspaketiga plastikaknad
+ piisaval hulgal elektripistikuid

Korteri hinnale lisanduvad:
+ panipaik nr PP55 1.korrusel, hind 3500€
+ parkimiskoht nr P84, hind 5000€
+ kohtkindel mööbel (köögimööbel koos tehnikaga, garderoobikapid esikus ja magamistoas) 12000€

Rohkem infot leiate http://www.kaokella.ee või võttes ühendust maakleriga.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, maakler