-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Raasiku vald, Aruküla alevik, Staadioni tn 4
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, pakettaknad, internet, telefon, boiler, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Toimub eelregistreerimisega kliendipäev esmaspäeval, 27.05.2024 kell 17.00-19.00. Registreerimiseks palun kirjuta minule e-kiri. Kontakti leiad kuulutuse juurest.

Müügile on tulnud suur 1-toaline korter Aruküla alevikus, Raasiku vallas, mis on ideaalne elupaik kõigile, kes soovivad kogeda maaelu rohelust olles samas linnale nii lähedal.

KORTER

Korter asub esimesel korrusel ja on suurusega 43,9 m². Korter koosneb esikust (kuhu on sisse ehitatud riidekapp), elutuba/magamistoast, vannituba/wc-st (mis on juba originaalis kokku ehitatud) ja köögist (sealt pääseb ka rõdule). Korteril on lisaks veel 2 panipaik/sahvrit korteris sees ja väljakujunenud korra alusel keldriboks. Korterit on ajas remonditud ja on kohe kasutatav, kuid ideaalis tahaks veidi värskendust (mida on hea ajastada maja remondiga samale ajale). Esiku ja elutoa põrandaid katab laminaatparkett, mis on laotud esialgse laudpõranda peale, et oleks veidi soojem. Köögis linoleum.
Korter sobib ideaalselt nt inimesele, kes töötab kodukontorist, kuna majas on olemas valguskaabel.

Kommunaalkulud:
Seni on suviti olnud kommunaalid ca 80-90 eurot ja talviti ca 130 eurot, millele lisandub elekter vastavalt valitud paketile ja tarbimisele. Senistele kommunaalarvetele hakkab juurde lisanduma ka laenumakse rida.

MAJA

Tegemist on 1986. aastal ehitatud 18 korteriga paneelmajaga, millel on 3 korrust, 3 trepikoda ja viilkatus. Maja haldab väga tegus KÜ Rahnu, mis on kevadeks 2024 planeerinud maja täieliku rekonstrueerimise. Töödega tahetakse alustada juba mais 2024. Rekonstrueerimise käigus tehakse korda rõdud (mh laiendatakse rõdusid 70 cm võrra), katus, pööning, fassaad (sh soojustamine), sokkel. Paigaldatakse uued kütte-, vee- ja kanalisatsioonitorud, kõik korterid saavad 3-kordsed pakettaknad, paigaldatakse soojustagastusega sundventilatsioon ja hoone katusele rajatakse päikesejaam. Seega on peale tööde lõppu tegemist väga energiatõhuse kortermajaga, kus on ka hea sisekliima.
Maja kõrval on ka suur mänguväljak, kus on lastel hea möllata ja mängida.

ASUKOHT

Aruküla pakub oma linnalähedusega ideaalset elamispaika inimesele, kes hindab maaelu rahulikkust, kuid samas ei taha olla liiga kaugel linnast. Arukülas on olemas kool, lasteaed, spordihoone, pood, terviserajad, kultuurikeskus.
Ühistransport Tallinnaga on väga tasemel. Päevas läheb Tallinasse 15 rongi (sõit Balti Jaama kestab 24 minutit – ülemistele ca 15 minutit). Rongijaam on 13 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Tallinna vahet käib ka buss ja selle peatus on 300 meetri kaugusel. Sisuliselt ei ole Arukülas elamise korral vaja autot omadagi.
Aruküla areneb kiiresti – ehitatakse uusi kortermaju, eramaju ja selle tuules rekonstrueeritakse hoogsalt vanemat elamufondi.

Võta minuga ühendust juba täna ja lepime kokku aja, millal saaksid oma uue kodu üle vaadata. Kontaktid leiad kuulutuse juurest.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715