-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Harju maakond, Loksa linn, Papli tn 7
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715

Lisainfo

CUSTOM_FIELD_ADVERT_ADDITIONAL_INFO_WATER_SEA, tõrvapapp, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müügile on tulnud 2-toaline remontivajav korter Eesti kõige põhjapoolsemas linnas Loksal, kus kõik vajaminev taristu on ainult pisikese jalutuskäigu kaugusel.

KORTER:

2-toaline korter, millel pindala 47,8 m², asub 5-kordse maja viimasel korrusel ja on seisukorralt remontivajav. See tähendab aga seda, et Sinu jaoks võib olla see heaks võimaluseks lasta oma kujutlusvõimel lennata, kujundada korter täiesti enda maitse ja soovide järgi ning seeläbi anda korterile uus elu.
Korteri koosseisu kuulub esik, wc, vannituba, köök, elutuba ja magamistuba. Aknad avanevad kogu korteris maja ette, kus asub parkimisala ja naabermaja. Lisaks on maja ees ka lastele mõeldud väikene mänguväljak.

MAJA:

Tegemist on 1980. aastal ehitatud 5-kordse tellismajaga, millel on ajapikku vahetatud katus, soojusttaud otsaseinad, vahetatud trepikodade uksed ja vahetatud torustik. Maja asub ümberkaudsete tänavate osas selliselt, et on nende poole küljega ja seeläbi ei ole korteris probleemi ka tänavamüraga. Maja on liitunud kaugküttevõrgustikuga ning kommunikatsioonid on tsentraalsed.
Parkimine on korraldatud maja ees, kus vabasid kohtasid jätkub ning parkimine on tasuta.

ASUKOHT:

Loksal, kui Eesti kõige põhjapoolsemas linnas elab hinnanguliselt 2500 inimest. Linn ise asub ca 60 km kaugusel Tallinnast ja kiire ühenduse tagab neljarealine Peterburi maantee, kuid ka Loksal endal on kõik vajalik mugavaks eluks ja äraolemiseks olemas.
Müüdavast korterist ca 500 meetri kaugusel asub lasteaed, ca 400 meetri kaugusel Loksa Gümnaasium, poed on vastavalt 300 ja 500 meetri kaugusel, ühistranspordi peatus “Loksa” on ka 500 meetri kaugusell, kohe Konsumist üle tee. Mererand jääb linnulennult 800 meetri kaugusele. Loksal olemas ka Muusikakool ja Noortekeskus.
Loksa piirkonna suurimateks tööandjateks on Loksa laevatehase AS ja Forans Eesti, mis Medrulli kaubamärgi alt tegutsedes toodab meditsiinitooteid.
Loksa ja selle ümbrus asub väga looduskaunis kohas, kus jõed, järved, meri ja metsad on kohe ligidal, rääkimata Lahemaa rahvuspargist endast.

Kui Sinul on soov kolida looduse keskele, kuid samas elada ikkagi linnas ja remondi tegemisne ei käi üle jõu, võib see olla korter just Sinule.
Võta minuga ühendust ja lepime kokku, millal saab vaatama minna.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715