-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Rae tn 27
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Pakettaknad, panipaik.

Kirjeldus

3-toaline hubane korter asub Paldiski keskväljaku kõrval 5-korruselise maja teisel korrusel.

Hoone fassaad on osaliselt soojustatud, vahetatud on vee- ja kanalisatsioonitorustik, elektrisüsteem ning katus.

Korteri planeeringut on muudetud ja tänu sellele on korteri kõik ruumid avarad: valgusküllane elutuba ja kaks magamistuba on eraldi, köök on suur ning seal on mööbel koos pliidi ja ahjuga. Vannituba ja WC on kokku ehitatud. Lisaks on korteris panipaik.

Korter on keskmises seisukorras: vahetatud on aknad (2-kordsed pakettaknad) ja kogu elektrijuhtmestik ning radiaatorid. Kahekordne välisuks, millest välimine on metallist. Põrandatel on laminaatparkett, vannituba plaaditud.

Korteri kasutuses on u 3 m2 keldriboks.

Parkimine maja ees.

Majas on aktiivne korteriühistu. Kommunaalkulud on mõistlikud (2023 suvel alla 100 euro ning 2024 talvel 210 eurot). Remondifondi raha kogutakse.

Ümbruskonnas hästi arenenud infrastruktuur ning kuna maja asub keskväljaku kõrval, siis on kõik eluks vajalik väikese jalustuskäigu kaugusel: lasteaed ja mänguväljak 250 m, kool 450 m, perearstikeskus, poed ja söögikohad 350 m. Sportimiseks ja jalutamiseks on ideaalsed võimalused: olemas kergliiklusteed, mereni 600 m.

Hea ühistranspordiühedus Talllinnaga. Bussipeatus 250 m kaugusel ja rongipeatuseni u 1 km. Autosõit Tallinna piirini u 40 minutit, rongisõit Balti jaama võtab veidi üle tunni.

Ideaalne kodu koos kaasaegse elukeskkonnaga aktiivsele perele.

Pakutava korteriga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust!

————————————————————————————————–
PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler