-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Ohtu küla, Tammeoru
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Mööbel, avatud köök, pakettaknad, panipaik, kõrvalhoone, terrass, maa-alune garaaž, kaev, köögimööbel, mööbli võimalus, rõdu, internet, eterniit, boiler, dušš, pesumasin, saun, konditsioneerimisega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müügile on tulnud huvitav 6-toaline, 2-korruseline maja Ohtu külas, mille lähedal on mõis oma erinevate etenduste ja kontsertidega, erinevad sportimisvõimalused, aga ka privaatsus ja võimalused kujundada ise oma kodune ümbruskond. Naabrid lähedal, toimiv Naabrivalve.

KINNISTU
3055 m² suurusel Tammeoru kinnistul asuvad 2-korruseline eluhoone, aiapaviljon, kuur, laste mängumaja, kümblustünn ja puurkaev. Vundamendil kasvuhoonel on kaared valatud vundamenti ja korpus tugevdatud – tormi- ja lumekindel! Aeda piirab kõrghaljastus, värav lukus, töötav valvesignalisatsioon.

MAJA
Täiskeldriga maja on ehitatud aastatel 1982-1984, suuremad renoveerimistööd on tehtud 2011. ja 2016. aastal. Maja sai uue katuse ja fassaadi, uuendati elektrisüsteem, elamisväärseks ehitati 2. korrus. Täna on majas 6 tuba, 2 kööki, saun ja infrapunasaun, WC ja pesemisvõimalused mõlema korrusel. Teise korruse dušikabiin on massaažifunktsiooniga.
Majal on 2 eraldi sissepääsu, mis võimaldab sees elada näiteks ka kahel leibkonnal. Samas on see mõnusalt hubane ka ühe pere majutamiseks.
Mõlemal korrusel saab hommikupäikest nautida terrassil. Betoonlaega keldrisse saab uus omanik rajada sahvri, garaaži või mis iganes endale sobivad ruumid.
Majas annavad täna sooja 3 õhksoojuspumpa, ühes toas on ka elektriline põrandaküte. Palaval suvepäeval tagavad needsamad soojuspumbad mõnusalt jaheda olemise. Kasutuskulud suvel ca 60€, talvel kuni 200€.

MÖÖBEL ja TEHNIKA
Piltidel nähtav mööbel, tehnika ja aastaid kogutud kollektsioonide müük on läbirääkimiste küsimus. Hea ostja saab ka hea pakkumise!

INFRASTRUKTUUR JA TRANSPORT
Tammeoru asub Ohtu külas, Ohtu mõisa lähedal, kus toimub erinevaid teatrietendusi ja kontserte. Koolibuss peatub sissesõidutee otsas, mõnekümne meetri kaugusel, rongipeatuseni on vähem kui kilomeeter. Maanteed mööda on Rõõmu kaubamajani Keilas 6km, Tallinna piirini ca 20 km. Ümbruskonnas on mitmed ratsaspordiklubid ja mõneminutilise autosõidu kaugusel Niitvälja golfikeskus. Ja sealt edasi on Klooga randa teist samapalju kilomeetreid.

VAHETUSVÕIMALUS KORTERIGA!
Sobivuse korral on võimalik maja vahetada korteri vastu. Huvi korral võta ühendust ja räägime täpsemalt!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler