-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/723
Harju maakond, Kose vald, Võlle küla, Sillaotsa
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905

Lisainfo

Kaev, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa suurepärase asukohaga suur kinnistu maja ja abihoonega Võlle küla, Kose vallas.

MAJA

Ehitusregistris on arvel ja kasutusloaga kaks hoonet – elamu suurusega 203,7 m², ait 48 m².

NB! Kui on soov ehitised võib lammutada ja ehitada uus meelepärane kodu.

ASUKOHT

Ümbruskond hoonestatud eramutega, lähedal hea seenemets, sõiduteed väga hea korras. Kaugus Kose alevi keskusest 1 km. Kosel on kool, lasteaed, kauplused, pangakontor, hea bussiühendus Tallinnaga. Kinnistu asub kõigest 33 minuti autosõidu kaugusel Stocmannist ja 31 minuti kaugusel Ülemiste keskusest.

Palun helista ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905