-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Harju maakond, Kose vald, Nõmmeri küla, Rometimäe
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Mööbel, elekter, garaaž, kõrvalhoone, kaev, eterniit, saun.

Kirjeldus

Kenasti säilinud talu koos abihoonetega Tallinnast 52km Tartu poole, so Tallinna piirist kõigest kõigest 30 min teekonna kaugusel !

Ehitusregistri andmete põhjal on tegu 1936 a valminud eluhoonega.
Taluhoones on 4 eluruumi, suur toamõõtu sahver, vasakus tiivas tall koos töötoaga ja kemps.
Elekter on majas sees, vesi on maja hoovis olevas puurkaevus, kus seda tuleb ammutada traditsioonilisel meetodil!
Lisaks peahoonele kuulub talukompleksi veel heas korras aidahoone, saunahoone koos nõukaajal juurde ehitatud garaaziga ja veidi lääpa vajunud nikerdatud laudisega kuur, mis kõik koos tekitavad privaatse hooviala- hoonete anasambli.
Laudast on järgi maakividest vundament ( vt. pilti).

Lõuna-Kõrvamaale iseloomulikul, kergelt reljeefsel kinnnistu on ilus looduslik kooslus: viljapuu aed, rohumaa, mõned n.ö pargipuud ja mänd,kuused. Kuused kasvavad suurte vahedega võimaldades valguse juurdepääsu, jättes kinnistule pargiliku miljöö.
Kinnistu piiriks on ühelt poolt korralik killustikkattega kruusatee, kahelt poolt metsatukk ja heinamaa.

Eestimaale tüüpiline maapiirkonna hajaasutus, kus naabrite taluhooned piisava vahemaa kaugusel, et privaatsust võimaldada.
Ujumiskoht ca 3km Paunküla järves

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583