-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Kose vald, Ardu alevik, Pala tee 14
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, mööbel, rõdu, pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, custom_field_advert_additional_info_water_lake, internet, telefon, rullmaterjal, boiler, wc ja vannituba eraldi, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müügile on tulnud 3-toaline perekorter looduskaunis asukohas Paunküla veehoidla veerel. Korterist avanevad kaunid vaated ja nautida saab nii hommiku- ja õhtupäikest. Tallinn on tänu 4-realisele maanteele vaid lühikese sõidu kaugusel.

KORTER

Korter asub maja 4. korrusel ja on läbi maja planeeringuga, mis tähendab, et korterisse paistab nii hommiku-, kui ka õhtupäike. 2 rõdu! Korteri pindalaks on 66,7m² ja planeering jaguneb järgnevalt:
Uksest sisse tulles avaneb Teile esik, sellest vasakule jääb köök, kust pääseb ka rõdule, mis on küllalt mahukas. Esikust otse suunal jääb elutuba. Nendesse ruumidesse paistab õhtupäike. Esiku lõpus on vannituba ja wc, mis ei ole kokku ehitatud ja selle koridori lõpust leiate 2 magamistuba, millest ühel on ka ühendus korteri teise rõduga. See pool majast on hommikupäikese poolne.
Korterisse on taotluslikult jäetud retro-hõngulist sisustust ja tunnetust, kuid see ei tähenda, et interjöör oleks vana ja amortiseerunud. Olemasolev mööbel on hästi säilitatud ja on heas korras. Korteris on otsaseintesse paigaldatud 28mm paksused tuuletõkkeplaadid ja paigaldatud on 3x PVC pakettaknad ja seega on korter küllaltki soojapidav.
Korteri juurde kuulub ka keldriboks.

KOMMUNAALID

Kommunaalkulud on suviti ca 110€ (juuli 2023 näitel) ja talviti ca 230€ (detsember 2023 näitel). Huvilisel võimalus kohapeal arvetega tutvuda. Arvestada tuleb sellega, et ühistu poolt saadetava arve peal on ka juba elekter sees, seega lisanduvad sellele veel vaid mugavusteenused, nagu TV ja internetiteenused.

MAJA

Tegemist on 1989. Aastal ehitatud 5-kordse raudbetoonelamuga, milles on 20 korterit. Parkimine on korraldatud vabakasutuse alusel, kuid parkimiskohtadega probleeme ei ole.
Majal on tegus ja toimekas ühistu:
– Vahetatud on vee- ja kanalisatsioonipüstikud
– Korrastatud on katust
– Augustis 2023 rekonstrueeriti maja soojasõlm ja paigaldati korteritesse uued radiaatorid
– Tulevikuplaanides on maja täielik renoveerimine

ASUKOHT

Ardu on Kose vallas asuv looduskaunis alevik, kus elab ca 500 inimest. Alevikus on on olemas põhikool (350m), lasteaed (200m), pood (350m) ja bussiühendused Tallinnaga, Kosega, Paidega. Tallinn-Tartu uue neljarealise lõigu valmimisega kadus alevikust ära ka suur liikluskoormus ja sellega kaasnev müra, mis teeb olemise alevikus oluliselt mõnusamaks ja turvalisemaks. Tegus kogukond korraldab oma inimestele üritusi ja edendab kohalikku elu.
Ümbruskonna suurim tõmbenumber on aga kindlasti Paunküla Veehoidla, kus saab suviti käia ujumas ja kalastamas. Talviti on jää peal samuti palju kalamehi näha. Veehoidla ümber lookleb ca 10km rada, mida saab mõnusalt kasutada tervisepordi harrastamiseks. Lisaks on ümbruskonnas head seene- ja marjametsad ja rabad.
Lähimad suuremad asulad:
– Kose – 17 km
– Paide – 36 km
– Tallinn (kesklinn) – 55 km

Kui Sina otsid taskukohase hinnaga perekorterit rahulikus piirkonnas, kust saab lihtsasti ka Tallinnasse tööle käia ja kus lastel on turvaline kasvada, siis võib olla see korter just Sinule. Võta minuga ühendust juba täna ja lähme vaatama.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715