-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Harju maakond, Kose vald, Ardu alevik, Kesk tee 5
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Keldrikorrus, panipaik, garaaž, kõrvalhoone, custom_field_advert_additional_info_water_river, internet, eterniit, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

UUS, MADALAM HIND! Hind enne 107 000€.

Müüa Tallinnast 40 min autosõidu tee kaugusel olev Pirita jõega piirnev, looduslikult kaunis hoonestatud kinnistu.

Kinnistu paikneb mõnusas alevikus, kus olemas kõik vajalik, see on kool, lasteaed, kauplus, söögikoht ja kohvik, smartpost.
Ardu alevik paikneb Lõuna–Harjumaal Kose vallas ning asub kauguselt Tallinnast 57 km ja Paidest 32 km kaugusel. Aleviku asukoht on soodne liikumiseks Tallinn – Tartu suunas; Ühiskondlik transport: Kose vallasisene buss ja Ardut läbivad liinibussid.

Kinnistust:
Ilusa kõrgahaljastusega ja väga privaatne jõepiiriga kinnistu!
See piirneb ühelt poolt eramu kinnistuga ja lõuna poolt vallale kuuluva üldmaaga, mis on muruplats. Läänepiiriks on Pirita jõgi, mille teisel kaldal on samuti eramuga hoonestatud kinnistu.
Kinnistul paikneb 70-nadel alguses ehitatud abiruumidega 3-toaline kivimaja ja paar amortiseerunud abihoonet.

Eramust:
70-ndatel valminud gaassilikaltsiit plokkidest ehitatud ühepere eramu.
1-korruselise maja koosseisu kuulub 3 tuba, eraldi köök, wc, dushiruum, garaaz, suur töökoda-abiruum. Lisaks ka korraliku suurusega betoonist keldriruum.
Üldpind ilma keldriruumita 119,4 m2, millest eluruumid 72,2 m2 ja mittelruumid, .s.o garaaz ja töökoda 47,2m2.
Eramu katus on amortiseerunud ja lekib, niiskuskahjustused on mitmes ruumis, wc-s ja köögis nähtav!
Eramu vajab kapitaalset remonti -kaasajastamist!
Tsentraalne vesi majas, kanalisatsiooni liitumispunkt kinnistu piiril.

Asukohast:
Ardu alevik paikneb Lõuna–Harjumaal Kose vallas ning asub kauguselt Tallinnast 57 km ja Paidest 32 km kaugusel. Aleviku asukoht on soodne liikumiseks Tallinn – Tartu suunas; Ühiskondlik transport: Kose vallasisene buss ja Ardut läbivad liinibussid.

Ardu alevikku ümbritseb puhas looduslik keskkond – asukoht vahelduva maastikuga Kõrvemaa lääneosas Pirita jõe alamjooksul, mida ümbritsevad rohked metsamassiivid, soostikud, rabad ning oosid. Ardu vahetusse naabrusse jääb Paunküla veehoidla-järv, kus mitmed supluskohad. Paikkond Paunküla ümbruse rohkete matkaradadega pakub rändajale mõnusat puhkust; metsad aga seene –ja marjakohti ning jahimeestele ulukeid.

Veevärk –ja kanalisatsioon: Alevikus on ühisveevärk –ja kanalisatsioon, mida uuendati 2009.aastal;. Ehitatud on euronõuetele vastavad pumbajaam ja biotiik. Kaasaegsemaks ehitati ka jõe ääres paiknev saun, mis on tänapäeval muutunud mõnusaks kooskäimise kohaks.

Post ja Internetiühendus: Postkontor likvideeriti 2016.aastal, jäädes postipunktina tööle endise Kõue valla ruumidesse; alates 2018. aastast paikneb Ardu raamatukogu ruumides. Ajakirjandus ja kirjad toimetatakse Kose postkontori poolt elanike postkastidesse. Avalik Internetipunkt asub samuti raamatukogus.

Haridusasutused: Ardus on antud kooliharidust juba 17. sajandist alates. Praegu asub koolimaja 1991. aastal ehitatud kaasaegses hoonekompleksis. Koolimaja kõrval asub üle 40. aasta tegutsenud Ardu lasteaed, mis kolis 2009.aastal valminud kaasaegsesse moodsa arhitektuuriga hoonesse. 90. aastat tegutsenud Ardu raamatukogu paikneb renoveeritud endise sovhoosi sööklas.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583