-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Kiili vald, Lähtse küla, Vanatoa tee 2
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840

Lisainfo

Elekter, avatud köök, pakettaknad, panipaik, kinnine hoov, terrass, garderoob, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, dušš, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Rabarebase aedlinn on terviklik elukeskkond, kuhu on planeeritud kahte tüüpi kodud: ühe- ja kahekordsed ridaelamud. Arhitektid on Rabarebase aedlinna kavandades ühendanud eramaja luksuse ja kortermaja mugavuse.

Elamispind 91,0 m², millele lisandub talveaed ca. 11,0 m².

Uhekordse ridaelamu kavandamisel on silmas peetud praktilise meelega inimeste soove. Erilist rõhku on pandud kõigi ruumide ja ruutmeetrite võimalikult ökonoomsele kasutusele. Lisaks olemasolevatele magamistubadele on võimalik majaosale lisada katusesalong või ehitada terrassi varjualusest erinevate funktsioonidega hoovimaja.

Rabarebase aedlinnas on kaks mänguväljakut ja kogukonnaplats. Üks mänguväljak on mõeldud kõige pisematele elanikele, teisel jätkub aktiivset tegevust ka täiskasvanutele. Ümber aedlinna kulgeb pehme kattega liikumisrada ja suuremate tänavate ääres asub muust liiklusest eraldatud rattatee.

Rabarebase aedlinn paikneb Kiili alevi kõrval. Gümnaasium ja lasteaed asuvad jalakäigu kaugusel ning nendeni pääseb turvaliselt mööda kergliiklusteed. Kiilis on ka laste huvikool, perearstikeskus, kaks kauplust ja söögikohad.

Lisainfo: https://www.rabarebase.ee

Helista ja küsi lisainfot! Pakkuda on erinevad kahe- ja ühekordsed ridamajaboksid.

Kodulehel ja kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840