-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Kiili vald, Lähtse küla, Vanatoa tee 2
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

Avatud köök, kaabel tv, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, dušš, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Kiili aleviku külje all valmib 2024 Rabarebase elurajoon, kuhu rajatakse ühe-ja kahekordsed ridaelamud. Rajatavad kodud kuuluvad A-energiaklassi, toasoojus ammutatakse maaküttega ja lisaenergia päikesepaneelidega. Majad valmistatakse kvaliteetsetest puitelementidest.

https://rabarebase.ee

Ühekordse ridaelamu kavandamisel on silmas peetud
praktilise meelega inimeste soove. Erilist rõhku on
pandud kõigi ruumide ja ruutmeetrite võimalikult
ökonoomsele kasutusele.

Rabarebase aedlinnas on kaks mänguväljakut ja kogukonnaplats. Üks mänguväljak on mõeldud kõige pisematele elanikele, teisel jätkub aktiivset tegevust ka täiskasvanutele.

Rabarebase aedlinn paikneb Kiili alevi kõrval. Gümnaasium ja lasteaed asuvad jalakäigu kaugusel ning nendeni pääseb turvaliselt mööda kergliiklusteed. Kiilis on ka laste huvikool, perearstikeskus, kaks kauplust ja söögikohad.

Lisainfo: https://rabarebase.ee

Helista ja küsi lisainfot! Pakkuda on ka suuremad kahekordsed ridamajaboksid.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860