-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Jõelähtme vald, Jägala küla, Hiiemäe
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 89976, kinnisvara hindaja, EKHÜ liige

Lisainfo

.

Kirjeldus

Jägala külas, vaid 22 km kaugusel Tallinnast, on müüki tulnud 10,45 ha suurune kinnistu, kus on nii põllu- kui metsamaad.
Maatükk piirneb ühest küljest Aruvalla-Jägala maanteega, mis on suhteliselt vähese liiklusega heas korras asfaltkattega tee.

Kõlvikuline koosseis: haritav maa 4,7 ha, metsamaa 4,85 ha, looduslik rohumaa 0,4 ha ning muu maa 0,5 ha.
Kinnistu kirde poolses osas jääb metsamaa ala rohekoridori vööndisse, kus on piirangud metsaraiele ja ehitustegevusele. Kinnistu edelapoolses servas on muinasmälestisena Pärnamäe hiis, kus kasvavad kuni 700 aasta vanused põlispuud.
Suur osa kinnistust on piirangutest vaba ning Jõelähtme vallast saadud info kohaselt lubatakse seal ka ehitustegevust. Raja oma kodu avarale maatükile, kus küttepuud saad oma metsast ning piisavalt on maad ka koduaia rajamiseks; kus ligipääs maatükile ei eelda nelikveolise maasturi olemasolu ning kus elektriliitumine on võimalik vaid ampritasu alusel (lähedal alajaam).

Lisatud fotode hulgas on ka väljavõte Jõelähtme üldplaneeringust, kus mustaga on märgitud maaüksuse piirid, rohelisega on rohekordidori asukoht, punane ruut tähistab alajaama ning punane kolmnurk Pärnamäe hiie asukohta.

Huvi korral võta ühendust!
Arik Piirisild
Kinnisvara vanemmaakler
Kinnisvarahindaja

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 89976, kinnisvara hindaja, EKHÜ liige