-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla, Osooni tee 12
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Mööbel, pakettaknad, köögimööbel, rõdu, custom_field_advert_additional_info_water_sea, internet, profiilplekk, boiler, dušš, pesumasin, saun.

Kirjeldus

Müüa üksikelamu/aiamaja hinnatud merelähedases Vääna-Jõesuu külas.

ELAMU/AIAMAJA

Kergplokkidest laotud maja on rajatud lintvundamendile. Elamu on kahekorruseline. Majal on plekkprofiil katus ja kahekordsete klaaspaketiga PVC aknad. Välisviimistluseks on voodrilaud, soojustus vahtpolüsterool plaadid. Uue mõõdistusprojekti andmetel on elamu suletud netopind 184,8 m². Hetkel puudub kasutusluba, taotlus on juba esitatud menetlusse. Tähtaeg 20.06.2024.a.

PLANEERING

Esimese korruse koosseisu kuuluvad, esik, elutuba poolavatud köögiga, tuba, puuküttega saun ees-, leili- ja duširuumiga ning eraldi wc.

Teisel korrusel on kolm magamistuba, duširuum/wc, avar trepihall ja rõdu.

TEHNOVÕRGUD JA KÜTTELAHENDUS

Hetkel toimub elamu kütmine kamina ja õhk-õhk tüüpi soojuspumba abil. Olemas valmidus lokaalse keskkütteagregaadi paigaldamiseks. Elektrivõimsus 3×25 A. Elamu on ühendatud ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga. Kiire interneti võimalus.

KINNISTU

Krunt on heakorrastatud ja haljastatud. Kinnistul kasvavad ilupuud ja -põõsad ning viljapuud. Sissesõiduteed heas seisukorras. Lisaks elamule paikneb kinnistul kuur, kasvuhoone ja väike bassein.

ASUKOHT

Hea asukoht – elamu asub tiheda liiklusega teedest eemal looduskaunis piirkonnas mere läheduses. Ümbruses valdavalt elamud ja suvekodud.

Vääna-Jõesuu külas on hästi väljaarenenud taristu: läheduses Vääna – Jõesuu Kool, liivarand, jõgi, mets, kauplus, ühistranspordi peatus, valgustatud kergliiklusteed. Lasteaia ehitus käib täie hooga. Tabasalu alevik asub 12 km ja Tallinn 18 km kaugusel.

Helistage ja küsige lisainfot.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583