-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla, Pajusalu tee 5
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479

Lisainfo

Garaaž, rullmaterjal, saun, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa suvila looduskaunis Türisalu külas aadressiga Pajusalu tee 5. Kinnistu suurus on 770m2 ja suvila üldpind on 57,1m2.

SUVILA
Suvila on ehitatud 1990- ndatel aastatel, ehitusalune pind on 68,7 m2, suletud (köetav) netopind 43,3 m2. Sisenedes suvilasse on esiku kõrval WC (kuivkäimla), pääs elutuppa, elutoas kilpparkett.
Elutoast saab kööki ja magamistuppa. Suvila tagumises osas pesemisruum ja puuküttega saun.
Teises magamistoas lahtine kamin ja pääs hoovi. Suvila on puitkarkassil , siseseinad on lauaga vooderdatud.

Kinnistul kasvavad õunapuud, põõsad, vaarikad ning palju teisi erinevaid taimeliike. Kinnistul asub ka bassein ning suvila küljel on garaaž.
Krunt on mõnusalt avar ja päikeseküllane.

KOMMUNIKATSIOONID
Tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni liitumispunktid kinnistu piiril. Elekter 3¤20A. Kinnistul asub puurkaev.

ASUKOHT
Suurepärane asukoht jääb kauni Keila-Joa pargi ja mõisalossi (1,3 km), Keila-Joa kaupluse (900m) ning bussipeatuse (950 m) lähedusse. Mere äärde saad kas jalutada või rattaga sõita ning Kesklinna jõuab Tallinna-Rannamõisa-Kloogranna tee kaudu kõigest 30 minutiga. Ligipääsutee kuulub vallale. Hea ühistranspordiühendus Tallinnaga.

See on Sulle kui otsid kohta kus suvel puhata ja ennast taas laadida, nautida linnulaulu, viibida looduses aga samas soovid kiiret linnaühendust.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479