-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Harku vald, Suurupi küla, Vana-Klooga mnt 30
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa hoonestamata maatulundusmaa Suurupi külas Harku vallas.

Puuduvad liitumised tehnovõrkudega, olemas juurdepääs killustikukattega teelt.

Kinnistu paikneb kogu ulatuses rohevõrgustiku Orava koridoris ja tee perspektiivses sanitaarkaitsevööndis, kuhu üldplaneeringu alusel uusi elamuid ei kavandata. Lisaks peab hajaasustuses maaüksus, kuhu taotletakse ehitusõigust, olema minimaalselt 2 hektarit. Seega ehitusõigust antud kinnistule hetkel taotleda ei saa.

Mereni 3 km. Tabasalu alevik asub 12 km ja kesklinn 25 km kaugusel.

Helistage ja küsige lisainfot.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583