-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Harku vald, Suurupi küla, Erna põik 6a
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa hoonestamata kinnistu Suurupi külas Harku vallas.

Tegemist on 100% üldkasutatava maaga, millel puudub ehitusõigus ja liitumised tehnovõrkudega.

Vastavalt üldplaneeringule peab üldkasutatav haljasala moodustama detailplaneeringu alast minimaalselt 10%. Seega antud kinnistule ehitusõigust taotleda ei ole võimalik.

Juurdepääsuteed on asfaltkattega, piirkonnas on tänavavalgustus ja ümberringi uuemad eramud. Maaüksusel on kõrghaljastus (kuused, kased).

Hea asukoht – supelrannani 1,5 km. Tabasalu alevik asub 12 km ja Kesklinn 25 km kaugusel.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583