-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 6
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

Avatud köök, terrass, custom_field_advert_additional_info_water_lake, kaabel tv, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, vann, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Viidumetsa on Pineredi loodud elukeskkonna tippklass Aegviidus. Ühtehoidev kogukond, imelised metsad, veel maalilisemad järved ja piiramatu valikuvabadus – käi perega matkaradadel loodust imetlemas, hoia terviseradadel jooksu- ja suusavormi või tee tööd kodust, metsakohin kõrvus.

Viidumetsa elurajoonis on nüüd võimalus soetada mõistliku eelarve eest neljatoaline ridaelamuboks. Arenduse kodulehel olevas konfiguraatoris saad valida enda maitse järgi siseviimistluse, siseplaneeringu, terrassi suuruse, kamina ja sauna olemasolu ning palju muud. Kvaliiteetsetes tehastes valmistatud puitelementidest maja kütab maaküte, ventilatsioon on soojustagastusega ning energiaklass on A.

Aegviidu on tuntud oma imelise looduse ja arvukate järvede poolest. Kaunid looduspildid matkaradadel, mõnusad ujumiskohad ja spordi tegemiseks head tingimused. Teist sellist Eestis naljalt ei leia. Viidumetsa asub kõigest 50 km kaugusel Tallinnast. Tallinn ja Tartu on mugavalt ligipääsetavad nii rongi kui ka autoga. 2 kilomeetri kaugusel asuvasse Aegviidu keskusesse viivad kaasaegsed kergliiklusteed. Aegviidus asuvad kool, lasteaed, poed ja kõik eluks vajalik tervele perele. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

Sellel boksil jahutus hinnas!

Võlaõiguslepingu sõlmimisel sissemakse 15%. Kodud valmivad 2024. aasta sügisel.

Avastame koos viidumetsa.ee või helista ja küsi lisa!

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860