-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 6
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840

Lisainfo

Avatud köök, pakettaknad, kinnine hoov, terrass, custom_field_advert_additional_info_water_lake, sileplekk, dušš, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Viidumetsa on Pineredi loodud elukeskkonna tippklass Aegviidus. Ühtehoidev kogukond, imelised metsad, veel maalilisemad järved ja piiramatu valikuvabadus – käi perega matkaradadel loodust imetlemas, hoia terviseradadel jooksu- ja suusavormi või tee tööd kodust, metsakohin kõrvus.

Viidumetsa elurajoonis on nüüd võimalus soetada mõistliku eelarve eest neljatoaline ridaelamuboks. Arenduse kodulehel olevas konfiguraatoris saad valida enda maitse järgi siseviimistluse, siseplaneeringu, terrassi suuruse, kamina ja sauna olemasolu ning palju muud. Kvaliiteetsetes tehastes valmistatud puitelementidest maja kütab maaküte, ventilatsioon on soojustagastusega ning energiaklass on A.

Aegviidu on tuntud oma imelise looduse ja arvukate järvede poolest. Kaunid looduspildid matkaradadel, mõnusad ujumiskohad ja spordi tegemiseks head tingimused. Teist sellist Eestis naljalt ei leia. Viidumetsa asub kõigest 50 km kaugusel Tallinnast. Tallinn ja Tartu on mugavalt ligipääsetavad nii rongi kui ka autoga. 2 kilomeetri kaugusel asuvasse Aegviidu keskusesse viivad kaasaegsed kergliiklusteed. Aegviidus asuvad kool, lasteaed, poed ja kõik eluks vajalik tervele perele. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

Soetades endale uue kodu Viidumetsa, kingime Sulle personaalselt valitud kingituse väärtuses kuni 5000 eurot. Vali endale sobiv pakett – kas sportlase, pere- või kodupakett ja naudi kingitusi, mis Sulle tõeliselt korda lähevad! Täpsema informatsiooni kampaania kohta leiad Viidumetsa kodulehelt.

Võlaõiguslepingu sõlmimisel sissemakse 10%. Kodud valmivad 2024/2025. aasta talvel.

Avastame koos viidumetsa.ee

Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840