-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 6
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

Avatud köök, terrass, custom_field_advert_additional_info_water_lake, kaabel tv, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, vann, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Viidumetsa ridaelamutes saad nautida kaasaegset elukeskkonda metsaserval. Ridaelamu paistab silma eelkõige oma valikuvabaduse ja praktilise ruumijaotuse poolest. Seega on ridaelamu ideaalne valik kui soovid, et kõik oleks sinu käe järgi. Valida saab vastavalt oma vajadustele muude asjade seas näiteks panipaiga ja terrassi suurust. Samuti on võimalus valida, kas soovid oma kodu koos saunaga või ilma.

Erinevalt tavalisest ridaelamust paistab Viidumetsa silma ka oma looduslähedusega. Siit leiad kõik alates kaasaegsest kodust kuni mõnusa metsavaikuseni. Aegviidu asub Tallinnast 50 km kaugusel ja on mugavalt ligipääsetav nii rongi kui ka autoga. Kool, lasteaed ja poed asuvad kõik vaid kahe kilomeetri kaugusel, kuhu viivad kergliiklusteed. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

Sellel boksil jahutus hinnas!

Kodud valmivad 2024. aasta sügisel.

Avastame koos viidumetsa.ee


——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860