-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/722
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 18
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, vanemmaakler (tase 6) KKM 186840

Lisainfo

.

Kirjeldus

Kes meist poleks unistanud majakesest metsaserval? Nüüd on Sinu võimalus soetada endale krunt imeliste Aegviidu metsade vahel, kuhu rajame Viidumetsa elamurajooni. Lase unistustel reaalsuseks saada ja soeta krunt juba täna keset kaunist Eestimaa loodust!

Viidumetsas kohtuvad klassikalised linna mugavused vana hea maaelu väärtusega. Sind ümbritseb metsavaikus, milles saad peale tööpäeva rahulikult perega puhata. Palaval päeval saab end jahutada lähedal asuvates järvedes – täpselt nagu lapsepõlves.

Aegviidu asub kõigest 50 km kaugusel Tallinnast ja on mugavalt ligipääsetav nii rongi kui ka autoga. Kõik, mida eluks vaja võib minna, on käe-jala juures ja seda tervel perel. Kool, lasteaed ja poed asuvad kõik vaid kahe kilomeetri kaugusel, kuhu viivad Sind kaasaegsed kergliiklusteed. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

Viidumetsa elamurajooni loome arhitektuuribüroo Tempt poolt projekteeritud puitmaterjalist eramajad, mille ehitust on võimalik aasta lõpus arendajalt juurde tellida. Kinnistu ostjal on võimalik ehitada ühekorruseline viilkatusega maja. Arendaja pakub omalt poolt 3 erineva suurusega maja.

Kinnistu hind sisaldab tasu tehnovõrkude krundini rajamise ja liitumise eest ning krundini viiva kõva kattega tee eest.
Rajoonisisesed teed ja trassid valmivad 2023. aasta sügisel.

Avastame koos https://viidumetsa.ee/

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, vanemmaakler (tase 6) KKM 186840