-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 18
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840

Lisainfo

Avatud köök, terrass, profiilplekk, dušš, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Kes meist poleks unistanud majakesest metsaserval? Nüüd on Sinu võimalus soetada endale kodu imeliste Aegviidu metsade vahel, kuhu rajame Viidumetsa elamurajooni. Lase unistustel reaalsuseks saada ja vali endale meelepärane kodu juba täna keset kaunist Eestimaa loodust!

Siin on olemas nii loodus kui ka kodu. Loodusesse minekuks piisab ühest sammust oma kodu terrassile. Vaata kohvikruus käes loodussaateid maksimaalse kvaliteediga,hommikune kaste lõhn sinumeeli paitamas. Palaval päeval saad end jahutada üle tee asuvas Nikerjärves.

Viidumetsa elamurajooni loome arhitektuuribüroo Tempt poolt projekteeritud puitmaterjalist eramajad. Viidumetsas leiad kolme sorti maju, mis on sobilikud nii väiksematele kui ka suurematele peredele, kus tubade arvu on võimalik muuta alates kolmest kuni seitsme toani välja. Lisaks on võimalik valida erinevate lisavõimaluste vahel, alates kaminast, saunast ja autovarjualusest kuni elektriauto laadija ja päikesepaneelideni välja.

Aegviidu on tuntud kui Eesti matkapealinn, kus leiab nii suur kui väike seiklushimuline endale tegevust, nautides mitmekülgset maastikku ja mõnusat meelerahu. Lähedal asuvad terviserajad, kus perega suvel pikki rattasõite või jalutuskäike teha, talvel aga suuskadel mõõtu võtta. Aegviidu keskuses paari kilomeetri kaugusel asuvad kauplused, rongijaam, söögikohad ning Aegviidu Kool. Hea rongiühendus teeb mugavaks liiklemise pealinna nii nädala sees kui nädalavahetustel.

Kodu hind sisaldab maja ja õueala lõplikku valmidust vastavalt projektdokumentatsioonile ja siseviimistluspaketile. Kodud valmivad 2024. aasta sügisel.

Avastame koos viidumetsa.ee

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840