-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 16
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

Avatud köök, terrass, kaabel tv, dušš, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Eelregistreerimisega kliendipäev 20.06. kell 17.30-18.30!
Pane ennast kirja siin: https://viidumetsa.ee/kliendipaev/

Nüüd on Sinu võimalus soetada endale kodu imeliste Aegviidu metsade vahel, kuhu rajame Viidumetsa elamurajooni. Lase unistustel reaalsuseks saada ja vali endale meelepärane kodu juba täna keset kaunist Eestimaa loodust!

Aegviidu on tuntud kui Eesti matkapealinn, kus leiab nii suur kui väike seiklushimuline endale tegevust, nautides mitmekülgset maastikku ja mõnusat meelerahu. Lähedal asuvad terviserajad, kus perega suvel pikki rattasõite või jalutuskäike teha, talvel aga suuskadel mõõtu võtta. Aegviidu keskuses paari kilomeetri kaugusel asuvad kauplused, rongijaam, söögikohad ning Aegviidu Kool. Hea rongiühendus teeb mugavaks liiklemise pealinna nii nädala sees kui nädalavahetustel.

Viidumetsa elamurajooni loome arhitektuuribüroo Tempt poolt projekteeritud puitmaterjalist ühekorruselised eramajad, mille planeeringut saad oma vajaduste järgi kujundada. Kodu hind sisaldab maja ja õueala lõplikku valmidust vastavalt projektdokumentatsioonile ja siseviimistluspaketile.

Soetades endale uue kodu või krundi, kingime Sulle personaalselt valitud kingituse väärtuses kuni 5000 eurot. Vali endale sobiv pakett – kas sportlase, pere- või kodupakett ja naudi kingitusi, mis Sulle tõeliselt korda lähevad! Täpsema informatsiooni kampaania kohta leiad Viidumetsa kodulehelt.

Kodu hind sisaldab maja ja õueala lõplikku valmidust vastavalt projektdokumentatsioonile ja siseviimistluspaketile. Kodud valmivad 2024. aasta sügisel.

Avastame koos viidumetsa.ee

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860