-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Basseini tn 10
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, elekter, keldrikorrus, pakettaknad, panipaik, toad eraldi, garaaž, terrass, kaev, custom_field_advert_additional_info_water_river, internet, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, boiler.

Kirjeldus

Müüa suure potentsiaaliga elamumaa Aegviidu servas, perspektiivne uus kodu või äriprojekt.

KINNISTU
1188 m² suurusel kinnistul asuvad 2-korruseline pooleliolev elumaja, magusaid viinamarju andev kasvuhoone ja salvkaev. Tegemist on nurgapealse kinnistuga, mida kahest küljest piiravad avalikud tänavad, teistel külgedel naabrid. Kõrvuti Jõe tänavaga voolab Mustjõgi, Basseini tänava ja Jõe tänava ristis jookseb Aegviidu piir ning saab alguse Aegviidu valgustatud terviserada.

MAJA
Kahekordse maja ehitamist alustati 1976. aastal. Tolleaegse projekti järgi oleks 185,6 m² suuruse suletud netopinnaga majas olnud 7 tuba, suur saun koos pea tervet esimest korrust hõlmava eesruumiga, garaaži ja arvukate panipaikadega ning tubadega 2. korrusel.
Maja esimene korrus on laotud tellistest, vahelaed raudbetoonist paneelidest, teisel korrusel on puitsõrestik. Majas on elatud aastaringselt, kuid maja vajab kas väga põhjalikku ümberehitamist või kaasaegsetele nõuetele vastava täiesti uue maja rajamist – olgu see siis uhke kodu või mõni äriprojekt. On ju tervise- ja suusarajad käeulatuses.

TEHNILISED NÄITAJAD
Olemas on elekter ja tööstusvool, veevarustus ja kanalisatsioon on lokaalsed, tsentraalsed liitumispunktid on toodud krundile vundamendi piirini. Toasooja annavad tahkekütusel töötav keskkütteahi, raudahi ja saunaahi esimesel korrusel ja elektriradiaatorid. Keskkütteahi asub väikeses keldris, olemas on ka teine väike kelder, mis sobib näiteks veini või hoidiste säilitamiseks. Interneti püsiühendus on toimiv.

INFRASTRUKTUUR JA TRANSPORT
2017. aastal haldusreformi käigus Anija vallaga liitunud Aegviidus on kool, lasteaed, rahvamaja, raamatukogu, tervisedepoo ja spordihoone. Olemas on apteek, mitu poodi, söögikohad, RMK külastuskeskus, rongijaam, bussijaam, tankla ning hulgaliselt sportimis- ja vaba aja veetmise võimalusi igal aastaajal.
Aegviidu asub ca 60 km kaugusel Tallinna kesklinnast. Kaherealist kiirteed mööda saab sõita Jägala jõeni, sealt edasi tuleb sõita mööda Piibe maanteed. Sama Piibe maanteed kaudu sõites jääb Tartu vaid 130 km kaugusele. Kiiremini saab pealinna ja ülikoolilinna mõistagi rongiga. Kevadise sõiduplaani kohaselt teevad Elroni rongid Tallinnasse ja tagasi 23 reisi päevas mõlemas suunas.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler