-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
6/768
Tartu maakond, Tartu vald, Tila küla, Kivistiku
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571

Lisainfo

.

Kirjeldus

Tegemist on osaliselt äri- ja tootmismaa ja maatulundusmaaga.

Esialgse eskiisjoonise alusel jagatakse planeeringuala(ca 8,4ha) 12ks äri- ja tootmismaa krundiks (pindalaga 4633 m² kuni 6691 m²).
Lisaks transpordimaa krundid juurdepääsuteede tarbeks, esialgsete pindaladega 4953 m² ja 5045 m². Ülejäänud osa maaüksustest säilib Tartu valla üldplaneeringu kohaselt maatulundusmaana. Tegemist on valdavalt põllumaaga, Kivistiku kinnistul osaliselt ka metsamaaga.

Maatulundusmaa on antud rendile. Leping on 1a. pikkune, mis sõlmitakse iga aasta alguses. Ehk siis rahavoog ka kohe olemas.

Detailplaneering on kehtestamata ja kinnistu müüakse koos DP eskiisiga.

Tartu linn kõigest 5 km kaugusel.
Kaugus Jõhvi maanteest ca 450m. Juurdepääs Toomeoja teelt.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571