-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Ida-Viru maakond, Toila vald, Toila alevik, Jõe tn 12
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, rullmaterjal, profiilplekk, dušš, loomulik ventilatsioon, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa rikkaliku ajalooga ja kauaaegsete kvaliteeditraditsioonidega ettevõte koos kinnisvaraga ja kaubamärgiga – VIRU RAND.
Ettevõte VIRU RAND tegeleb kalasaaduste tootmise ja müügiga, mis on tuntud nii Eesti kui ka välismaal. Ettevõtte müügikäive u 2 miljonit eurot aastas. Töötajad umbes 50-60 inimest. Müügiga tulevad kaasa kõik partnerlepingud ja kogu tehnoloogiline protsess.
Ettevõtte lisainfo: http://virurand.ee/

Kinnistu:
Tootmismaa kinnistu suurusega pea 7 hektarit asub Ida-Viru maakonnas, Toila vallas, Toila alevikus. Kinnistu on varustatud kõikide vajalike tehnovõrkudega (vesi (oma puurkaev), kanalisatsioon (oma puhasti), elekter, gaas). Juurdepääs on tagatud avalikult Jõe tänavalt. Kinnistul asuvad parkimisvõimalused, sh suuremale transpordile.

Kinnistul paiknevad valmistoodangu külmladu ja toorme külmladu. Eraldi hoonena on admin.hoone koos garaažide ja olme-, kontori- ja abiruumidega. Tootmistegevus (preservide tootmine) käib tootmishoones, milles on kaupluse ning kulinaaria osa. Hoonestuse kogupindala on natuke üle 4000 m2. Hooneid köetakse gaasikütte kateldega.

Müügihind ei sisalda ja sellele ei lisandu käibemaksu.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)