-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
7/768
Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Hämariku tee 8
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Profiilplekk, paigaldatud.

Kirjeldus

Koht kus kus ajalugu ja tänapäev saavad kokku luues koduse ja rahuliku atmosfääri.

Tere tulemast 300-aastassesse sepikotta! See ainulaadne ajalooline pärl on 9 aastat tagasi täielikult renoveeritud.

Praktiliselt müüridest uuesti üles ehitatud hoones on paigas iga detail ning pakub nüüd võimalust mõlemaks –nautida privaatset koduelu või avada uksed oma äriideele või miks mitte mõlemat!

PS: Hetkel on hoones sees rentnik, kohvik Koda, tagades stabiilse rahavoo. – https://kodakohvik.ee/

SISUSTUS:
Kõik piltidel nähtav ja rohkemgi sisaldub hinnas, kaasa arvatud kohvikuseadmed, sh köögitehnika. Täpsemat inventari listi küsi meili teel!

HALJASTUS JA MAASTIK:
Säilnud on mõnus n.ö „vanaema aed“. Muru seest tärkavad kevadel sajad ja sajad kõikvõimalikud sibullilled ning katavad maapinna ühtlase lillevaibana. Lisaks on kinnistul viljapuud.
Eesti mõistes on tegemist erakordse maastiku reljeefiga. Kinnistu kaguservas on kõrgendik, mis varjab tuulte eest ning justkui embab sepikoja hoonet õrnalt.
Huvitav pinnareljeef annab suurepärase võimaluse luua kauneid taimeterrasse! Muide, maastikuarhitekti poolt on koostatud ka istutusalade plaan, mille saab uus omanik soovi korral realiseerida või inspiratsiooni võtta.

PLANEERING:
Esimesel korrusel: kaks kohviku saali, tualett, abi/tehnoruum ning köök.
Teisel korrusel: trepihall, kaks ruumi, kabinet ning vannituba koos WC-ga.
Joonised lisatud kuulutuse lõppu.

TERRASS:
L-kujulise hoone sisehoovis on äärmiselt mõnus tuulevaikne terrassiala, kus juba esimese kevadpäikesega on mõnus aega veeta. Noorematele külalistele annab lisaväärtust aga terrassi äärde ehitatud armas mängumaja.

TEHNOSÜSTEEMID:
• Küte: mitmetsooniline õhk-vesiküte, mis läbis aasta algul kontrolli ja hoolduse, lisaks soojust ja hubasust loov kamin.
• Elekter: 3X32A, laiendatud 40A peale (tööd teostamisel).
• Köögis nõuetekohane sisse- ja väljapuhkega ventilatsioon.
• Nõuetele vastav ATS süsteem

ASUKOHT:
Hoone asub iidse Mõisapargi ääres otse Viimsi südames!

Ära jäta kasutamata võimalust olla osa selle hoone erilisest ajaloost ning luua siin oma unistuste tulevik! Võta ühendust ja broneeri aeg vaatamiseks!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662