-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
5/768
Harju maakond, Maardu linn, Keemikute tn 24a
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa korterelamu ja kaubanduskeskuse ehituseks sobiv kinnistu suurusega 5860 m2,
millel on kehtiv detailplaneering, hooneprojekt kortermaja ja kaubanduskeskuse püstitamiseks väljastatud ehitusluba on aegunud ja ei kehti. Krundil on kõik kommunikatsioonid, s.h kaugküte ning
krundi piirini ulatuv sõidutee.
Hoone projekt valmis vastavalt Maardu Linnavalitsuse väljastatud detailplaneeringu lähteülesandele.
Kokku on planeeritud ehitada 69 korterit, sh 15. korrusel kaks luksus likku penthouse-tüüpi korterit ja lisaks on hoonesse planeeritud kaubanduskeskus. Suletud hoone netopind 10250,4m2, suletud brutopind 10862,1m2.

Planeeritava hoone arhitektuurne lahendus:
Elamu mahulahenduses eristub selgelt Keemikute tänavat ääristav ühekorruseline kaubanduspindade osa ja teise korruse (hoone tagune siseõu) tasandilt algav vertikaalne elamu osa.
Elamu tagune õue ala on Keemikute tänavaga ühendatud krundi keskteljel olevate välistreppide kaudu, mis paiknevad vertikaalse hooneosa all. Keemikute tänavalt pääseb otse ka korterelamu trepikotta. Juhtuvalt eelnevast moodustub tänava tasapinnas elamu ette hajumisväljak, mis jaotab ka kaubanduspinna kaheks iseseisvaks hooneosaks.
Kaupluse fassaadides domineerivad suured klaaspinnad. Hoone ees oleva jalakäijate tsooni kohale on kavandatud kogu hoone pikkuses varikatus.
Hoone vertikaalosa dominandiks on klaasseintega trepikoda koos liftidega. Viimane jaotab korterite tsooni kaheks iseseisvaks osaks. Kummaski osas paikneb igal korrusel kolm korterit (kokku korrusel kuus korterit). Vertikaalse hooneosa lõpetab mahuliselt tagasiastuv puhkeruumide osa, mille külgedele on planeeritud varikatusega kaetud rõdud.
Elamu fassaadides vahelduvad akende klaaspinnad erinevas tonaalsuses fassaadiplaatidega (või metallkassetiga).
Hoone konstruktiivne lahendus on järgmine: vaivundament, monoliitne raudbetoonkarkass, välisseinad kergkonstruktsioonis (termoprofiilidel mineraalvillsoojustusega kergsein).

Hoone ruumiprogramm on järgmine:
1 korrus – kaubandus- ja äripinnad ja parkimine.
2 korrus – tehnilised ruumid ja panipaigad.
3 kuni 13 korrus – korterid
14 ja 15 korrus – korterid

Detailplaneeringutes kasutatav maakasutuse sihtotstarve:
Ä – kauplus, toitlustus
EK – korterelamu
L – tänav

Katastriüksuse sihtotstarbed
Ä – ärimaa
E – elamumaa
L – transpordimaa

Kinnistule on hea transpordiühendus ja väljakujunenud linnaruum.

Annan heameelega lisainfot või tutvustan projekti.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler