-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Vabaduse tn 2 // 4
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407

Lisainfo

Eterniit, boiler, dušš, saun.

Kirjeldus

SÄDE PARGI JA PEDELI PAISJÄRVE VAHEL 3 TOALINE AVAR KORTER LÄBI KOLM KORRUST.

Valga kesklinnas müüa 3-toaline mugavustega korter üp 80 m² , 4/1 korrusel.

Korteris on esimesel korrusel elutuba avatud köögiga, all korrusel on esik ja tuba ja keldrikorrusel on 1 tuba, saun, duširuum ja eelsauna ruum.

Korter on avar, suured toad kõrgete lagedega, lisapinnana on sahver.

Kaugküte, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, soe vesi on elektriboileriga.

Valmis koheseks sissekolimiseks. Korteril on uus aken, ( alumistel korrustel aknaid pole ) vee-ja kanalisatsioonitorustik ning elektrisüsteem on uuendatud.

Parkimisvõimalus maja ees.

Kõik eluks vajalik asub lähikonnas

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407