-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Soo tn 1
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407

Lisainfo

Rullmaterjal, boiler, wc ja vannituba eraldi, dušš.

Kirjeldus

Müüa 1-toaline keskküttega korter pindala 28.7 m², 5/2. korrus.
Korteris on esik, 1 tuba, köök, wc ja duširuum on eraldi.

Korter on hiljuti renoveeritud : paigaldatud uued aknad, väljavahetatud vee ja kanalisatsiooni torustik ja väljaviidud uus elektrijuhtmestik elektripliidi ja boileri jaoks.

Viimistluses on kasutatud soojad värvid, toas põrandal on parket, wc ja vannitoa põrandad on plaaditud, esikus ja köögis põrandal on lenoolium.

Olemas panipaigad ja seinakapid – kõik vajalik saab paigutatud.

Kortermaja paikneb vaikses ja rohelises piirkonnas, maja ümber kasvavad kõrged puud. Suur hooldatud sisehoov.

Kõik eluks vajalik on lähikonnas !

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407