-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Sepa tn 1
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, kaabel tv, rullmaterjal, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Valga kesklinnas anda üürile läbi maja planeeringuga, 2-toaline mugavustega korter üldpinnaga 47,9 m², toad eraldi, rõdu, 5/5 korrus – hea vaade 🙂

Korteris koridor, köök, kaks eraldi tuba, duširuum ja wc. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, soe vesi elektriboileriga. Korteril uued plastikaknad ja uus välisuks.

Korteri üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda 200 € üüri ettemaks, samas ulatuses tagatisraha ja lepingu sõlmimise tasu. Tagatisraha tagastatakse peale lepingu lõppemist kuu aja jooksul. Kuluarve lisatud, senine keskmine kuu elektriarve u 30 eurot.

Eelistatud pikemaajaline üürnik.

Anna oma huvist teada ja lepime kokku aja korteriga tutvumiseks!

Elamut haldab korteriühistu. Kõik vajalik asub jalutuskäigu kaugusel, parkimine maja hoovis.

——————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)