-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Piiri 21
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa kaks kokku ehitatud korterit – 2 esikut, wc ruum, 2 tuba ja köök, pindalaga 50.40 m², lisaks saunamajake ja suur osa aiamaast u 500 m².

Elamuse sissepääsud on eraldi, mis teeb soojemal ajal mugavaks aiamaal askeldamise ja lihtsamaks igapäevased õueskäigud.
Kütmiseks korteris on ahi, hoovis olemas salvkaev ( võimalik pumbaga vesi tuua majja ).
Ruumid on kõrgete lagedega, läbikäidavad.

Kortermaja on palgist, metallist katus on heas korras .Elamu ja kõrvalhooned vajavad uuendamist, kuid kaunid loodusvaated, kesklinna lähedus ja võimalus ehitada endale meelepärane kodu või kasutada suvilana , annab sellele kohale uue hingamise.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407