-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Männi tn 27
Eesti, Valga maakond
Broneeritud kuni 2024-06-28

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Eterniit, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Valga linnas Tambre suvilate piirkonnas müüa suvila üp 45,9 m² . Majas on I korrusel avar eesruum, tuba, köök ja kuivkäimla, II korrusel on 3 väikest tuba. Veevarustus oma kaevust, elekter 220 v, 20 A. Lisaks on kinnistul (suurusega985 m²) saun, kuur ja garaaž. Suvila müüakse koos piltidel nähtava sisustusega. Bussipeatuseni ca 250 meetrit.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler