-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Valga maakond, Valga vald, Lüllemäe küla, Kullamäe tee 6
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Valga vallas Lüllemäe külas müüa 3-toaline mugavustega korter suurusega 57,1 m², mis asub esimesel korrusel. Korterit kütab õhksoojuspump, soe vesi elektriboileriga. WC ja duširuum on eraldi, avatud köök on elutoaga koos. Aknad ja välisuks on vahetatud. Kõik eluks vajalik (kauplus, kool, lasteaed, bussipeatus, sportimisvõimalused ja järv) asuvad lähedal.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler