-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Jaama pst 6
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Kinnine hoov, kõrged laed, kõrvalhoone, boiler, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

KORTER+
Ahiküttega 2-toaline korter, üks tuba läbikäidav, duširuum ja WC koos, pindala 49.1 m², 1. korrus. Korter rahuldavas seisukorras, kuid vajab uuendamist. Korteri kasutada õueala, eraldiseisev puukuur ja teine kuur ühiskasutatavas kõrvalhoones.

KORTERELAMU
1-korruselise, 5 korteriga, 1482 m² suurusel maatükil paiknevas elamus asuvas ahiküttega korteris ka soojuspump ja puupliit. Haldab Arkaadia Halduse AS.
Kuluarved lisatud kuulutusele.

ASUKOHT
Läheduses bussi- ja rongiliiklus, haigla, suuremad kauplused sh Kungla Coop ja Maxima.

Töövõimalus piirkonnas tegutsevatetes ettevõtetes, linnas mitmed lasteaiad, kauplused ja koolid, restoranid, arhiiv, muuseum ja muusikakool. Kultuuri- ja spordielamusi elamusi pakuvad aastaringselt nii kohalikud tegijad kui kaugemalt tulijad.

Anna märku kui tahad tutvuma tulla!

——————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)