-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Valga maakond, Tõrva vald, Hummuli alevik, Tiigi tn 1
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Hummuli alevikus, Tõrva vallas anda rendile angaar 1024 m² hinnaga 1 €/m² + käibemaks. Olemas elektrivarustus ja saab kasutada ka maad angaari ümber. Sobib hästi põllumajandusmasinate hoiustamiseks. Lisaks võimalik samas rentida kontori või teeninduspinda kuni 300 m² hinnaga 2 €/m² + käibemaks. Ruume kütab õhk soojuspump, olemas tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler