-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Otepää vald, Ilmjärve küla, Hundisilma
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Kõrvalhoone, terrass, rõdu, custom_field_advert_additional_info_water_other, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, dušš, saun, loomulik ventilatsioon, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Sooviksid elada loodukaunis kohas, kus linnulaul oleks kui muusika Sinu kõrvadele, kuid teeninduspunktid oleksid piisavalt lähedal? Siis on just see asukoht Sulle sobiv, Otepäält 10minuti kaugusel mööda kurvilist asfaltteed.
Kaunis loodus, kinnistul on nii madalhaljastus kui ka kõrghaljastus, lisaks tiik. Kinnistul on elamu ja töökoda, mis annab nobenäpule võimaluse ise tegutsema hakata.
Elamus on puuküttega saun ja kinnistu on pigem privaatne.

ELAMU.
Elamu on kombineeritud küttega, see tähendab, et on olemas õhk-vesisoojuspump, mille abil saab terve hoone soojana hoida ja lisaks on ka ahjukütte võimalus (sh puupliit ja kamin). Elamus sees on puuküttel saun. Uus omanik saab uue kodu endale kohtkindla mööbliga, muu mööbel viiakse majast minema.

KÖÖK.
Köögis on olemas köögimööbel koos tehnikaga ja lisaks ka nii elektri-kui ka puupliit. Piisavalt ruumi on ka korraliku söögilaua jaoks, kus on mõnus kogu perega toidukordi nautida.

ELUTUBA.
Elutuppa pääseb köögist ja see on hoone kõige avaram ruum tänu kõrgele laele ja suurtele akendele. Õhtuti on võimalik nautida mõnusat kaminatuld ja soovi korral saab ruumi kasutada ka mitmel otstarbel, sest tegemist on suure elutoaga. Elutoast pääseb teisele korrusele, kus on kaks magamistuba.

MAGAMISTOAD.
Teisel korrusel asub kaks magamistuba. Üks on väiksem, kuid siiski avar, teine on suur tuba, kus on ka eraldi ukse taga walk-in garderoob. Suurest magamistoast pääseb ka rõdule, millelt avaneb vaade hoovi poole ja kõrvalhoonetele. Teisele korrusele on soovi korral võimalik veel üks ruum tekitada, kas kontori või magamistoa näol.

SAUN/DUŠŠ/WC.
WC asub eraldi ruumis esiku kõrval. Duširuum asub leiliruumi ees, kust pääsebki otse leiliruumi. Sauna ja pesuruumi ees on väike eesruum, kuhu saab tekitada nii pesuköögi kui ka istumiseks loodud sauna eesruumi.

TÖÖKODA/KÕRVALHOONE.
Kõrvalhoone suletud netopind on 127m2 ja köetavat pinda on 33m2. Küte on lahendatud õhk-õhksoojuspumba abil. Lisaks on hoone ees ka varikatus, kus on võimalik asju hoiustada või masinaid parkida.

ASUKOHT.
Asukoht on looduskaunis koht, kuid kõik teeninduspunktid on lähedal:
Lähim linn: Otepää linn, 13km ehk ca 10 minutilise autosõidu kaugusel.
Lähim kool: Pühajärve põhikool, Otepää Gümnaasium
Lähim lasteaed: Otepää lasteaed
Lähim kauplus asub Otepää linnas
Lähim bussipeatus on Soekõrtsi, mis asub kinnistu piiril.

Kui pakub huvi, HELISTA või KIRJUTA ja lähme vaatame üle!

SInu maakler Helerin

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)