-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/1686
Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Pärna tn 9/3
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 180419, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571

Lisainfo

Kõrged laed, panipaik, terrass, internet, kaabel tv, dušš, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa 3-toaline korter 2018. aasta mais valminud energiasäästlikus korterelamus Helina Kodus Kõrvekülas.

Elamu planeerimisel on olnud eriti olulised madalad ekspluatatsioonikulud hoone kasutamisel, väga hea valgustusega (päevavalgus) toad ja optimaalne ruumikasutus.

Pakutav korter asub 3. korrusel ja on maja läbiva planeeringuga. Korter on tänu väga kõrgetele lagedele ja väga suurele aknapinnale eriliselt valgusküllane.

Vaated akendest avanevad elamu kolmele küljele. Elutoa ja magamistoa aknad avanevad maja taha lõunaküljele ja mõlemast ruumist pääseb katuseterrassile suurusega 20,1 m2. San.ruumi ja teise magamistoa aknad on vaatega maja ette. Üks pisike aken magamistoas jääb lääneküljele.

Eluruumi pind on 65,6 m2. Korteri juurde kuuluvad katuseterrass suurusega 20,1 m2 ja 1. korrusel asuv panipaik suurusega 4,3 m2. Samuti kuulub korterile kindel parkimiskoht maja kõrval asuvas parklas.

SISEVIIMISTLUS

Kasutatavad materjalid on keskmisest kvaliteetsemad ning teostus keskmisest keerukam. See annab hoonetele stiilse ja omapärase välimuse. Korterite siseviimistlusel kasutatakse ainult veepõhiseid ja naturaalseid viimistlusmaterjale. Energiatõhusad lahendused võimaldavad madalaid püsikulusid.

Kõik mittekandvad siseseinad on laotud poorbetoonplokkidest 100-150 mm paksustena.

Pesuruumide seinad krohvitakse tsemendipõhise krohviga ja kaetakse enne plaatimist hüdroisolatsiooniga. Põrandatele on planeeritud põrandaplaat Bosco 200×500 beež (hinnaskaala 15 €/m2), seina plaat Cersanit Galvano 250×350 (hinnaskaala 15 €/m2).

Kuivade ruumide seinad pahteldatakse ja kaetakse viimistluskihiga.

Põrandakatteks on kvaliteetne kolmelipiline tammeparkett, mis on viimistletud 5-kihilise UV-kiirgusega kõvastatud läbipaistva mati akrüüllakiga. Parketilaua mõõtmed on 2200x207x14 mm (hinnaskaala 20 €/m2).

Siseustel tammespoon Torino.
Sanitaarseadmed on firmalt Gustavsberg. Korterisse on planeeritud dušinurk.

Korteril on PVC-aknad kolmekordse selektiivklaaspaketiga.

TEHNOVÕRGUD

Hoonet köetakse ja vett soendatakse gaasikatlaga, mis asub elamu tehnoruumis. Sooja jaotamine toimub põrandatesse paigaldatavate küttetorustikega.

Ruume ventileeritakse mehaanilise sundventilatsioonisüsteemi ja ventilatsiooni soojustagastuse süsteemi abil. Tubade seintesse paigaldatakse seinasisesed paaris- ja tsükliliselt töötavad soojusvahetid, mille kasutegur on kuni 90% ja elektritarve 3,8-5,6 W seadme kohta.

Pesuruumide õhuvahetuseks ehitatakse elektriventilaatoriga sundventilatsioonitorustik. Lisaks paigaldatakse köögi ventileerimiseks kohtväljatõmbetorustikud. Igas toas on avatav aken.

Elamu veevarustus on tsentraalne. Soe vesi saadakse keskkütte baasil. Korterisse paigaldatakse lõpppunktidesse pistikupesad TV ja interneti ühendamiseks. Korterisse paigaldatakse autonoomne tulekahjusignalisatsiooniandur.

ENERGIAMÄRGIS

Hoone arvutuslik energiatõhususarv on 107 kWh/(m2a) – klass B.

VALMIMISTÄHTAEG

Elamu valmimisajaks on mai 2018.

ELAMU

Elamus on üks trepikoda ja 7 korterit. Korteritest üks on 1-toaline stuudiokorter ja kuus on 3-toalised. Hoone trepikojal on kolme korrust läbiv klaasfassaad, mis annab valgusküllase ja avara fuajee kõigile elanikele.

Esimesel korrusel on kõikidele korteritele mugavaks kasutamiseks avarad panipaigad ja tehnoruum.

Elamu viimistluses on läbivad toonid valged, detailides hõbedased pinnad. Fassaadi ilmestab erinevate pinnastruktuuride kasutamine – sile diagonaalne laudis, struktuurne krohv, siledad raamid klaasfassaadi ja üksikute akende ümber.

Lapsi rõõmustab Helina Kodu hoovialale planeeritud mänguväljak.

Kõikidele Helina Kodu majadele kehtib kvaliteedigarantii!

Müügilepinguga seotud notaritasud ja riigilõiv jäävad ostja kanda.

ASUKOHT

Helina Kodu on ideaalne koht elamiseks lastega peredele, kus vanemad töötavad Tartus, kuid elamiseks eelistavad peresõbralikumat, moodsat keskkonda. Kõrveküla asub Tartu linnapiirist 3 km kaugusel.
Bussiühendus Tartuga on tihe, nii Sopaku kui Kõrveküla peatus asuvad elamust 200 m kaugusel.
Elamute vahetus läheduses asuvad postkontor, Tartu Valla Muusikakool ja Kõrveküla raamatukogu. Jalutuskäigu kaugusel on Kõrveküla lasteaed Päikeseratas, Kõrveküla põhikool, spordikeskus, A ja O kauplus.

Kõrvekülas on kõik vajalik olemas: ümber alevi ja alevi sees on heas korras teed, kaunis ümbrus ja hästi välja töötatud infrastruktuur, mis võimaldab nautida mõnusaid jalutuskäike, jalgrattasõitu, rulluisutamist ja sportimist.

Alevi südameks on Helina Kodust linnulennult 165 m kaugusel asuvad kaks kaunist järve puhaste liivarandadega, kus suvekuudel mõnus peesitada-ujuda ja rannavollet mängida.
Suvekuudel populaarsust kogunud üritused Kõrveküla triatlon ja Kõrveküla rammumees on parajaks motivatsiooniks spordi tegemisel.
Talvel on võimalik uisutamist nautida.
100 m kaugusel Helina Kodust algab Tartuni kulgev 4,5 km pikkune kergliiklustee.

Lisainfot jagan hea meelega nii telefonis kui e-kirja teel. Võtke minuga ühendust!

Rohkem informatsiooni leiate siit:

www.pindi.ee/arendusprojektid/helina-kodu-korvekulas/

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 180419, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571