-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/724
Tartu maakond, Tartu linn, Vorbuse küla, Kase tee 4
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Vorbusel ootab krunt usinaid ehitajaid.

Tartu linna piirist 3km kaugusel.
Olemas on nii ehitusluba kui ka maja projekt.
Ehitusloa alusel on lubatud ehitada 2-korruseline üksikelamu netopinnaga 225,6 m2.
Ehitusaluseks pinnaks 196.9m2.

Võimalus kujundada oma maitse järgi nii tulevane kodu kui ka aed!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler